За Іраком — Іран

За Іраком — Іран

Нещодавно президент США Джордж Буш провів зустріч з віце-президентом Діком Чейні та держсекретарем Кондолізою Райс, на якій обговорювалася можливість нападу на Іран. Про це з посиланням на джерела в Білому домі сповістила газета «Дейлі Таймс». Учасники зустрічі вирішили діяти так, щоб не піддати небезпеці країн-союзників у Перській затоці, пише газета. Уже зараз у затоку прямують кілька американських авіаносців, і ще певна кількість прибуде в цей регіон до кінця січня. А завдати удар по Тегерану планується до квітня цього року, стверджує «Дейлі Таймс».

В Україні відкриється посольство Іраку

В Україні відкриється посольство Іраку

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

За місяць—два в Києві почне діяти дипломатична місія Республіки Ірак. Про це повідомив посол України в Iраку Ігор Дяченко. Як передає УНІАН, за словами амбасадора, передова група з Іраку наприкінці року перебувала в українській столиці, вивчаючи можливості для відкриття посольства, зокрема було знайдено будинок у центрі Києва, де розміститься дипмісія.

Фіделю важко

Фіделю важко

Чутки про те, що у Фіделя Кастро рак кишечнику, розповсюджені минулого місяця у ЗМІ через джерела американського ЦРУ, не підтвердилися. Проте кубинський лідер, справді, перебуває у дуже важкому стані в лікарні у Гавані. Про це повідомила іспанська газета «Ель Паіс» із посиланням на двох лікарів — Грегоріо Мараньйона та головного хірурга Хосе Луїса Гарсіа Сабрідо, котрі особисто оглядали Фіделя.

Словаччина впроваджує «мовну полiцiю»

Словаччина впроваджує «мовну полiцiю»

Уряд Словаччини доручив міністерству культури до кінця січня підготувати поправки до закону про мовну політику, якими будуть передбачені штрафи за порушення положень про державну словацьку мову, повідомила агенція ЧТК. Міністр культури Марек Мадьярич підтвердив цю інформацію і додав в інтерв'ю словацькій газеті «Правда»: «Мовне законодавство порушується щоденно. Ми повинні повернутися до засад мовної поліції. Не може бути так, щоб словаки почувалися дискримінованими на території 100-кілометрової прикордонної смуги з Угорщиною». Найбільш дискримінованими відчувають себе словаки, які становлять меншину в прикордонних із Угорщиною районах, де компактно проживають 450 тисяч мадярів Словаччини. Марек Мадьярич стверджує: «Наші громадяни, які не знають угорської мови, не можуть прочитати дорожні вказівники, назви магазинів, не розуміють програм, які транслюються місцевими радіостанціями. Щодня порушуються їхні гарантовані законом права на отримання інформації офіційною мовою країни».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики