Привид комунізму знову забродив

Привид комунізму знову забродив

ЦВК Нікарагуа офіційно оголосила, що переможцем президентських виборів, які відбулися минулої неділі, став 60-річний Даніель Ортега. Після підрахунку 91,48 голосів він лідирував iз 38,07 відсотка підтримки виборців. Консервативні кандидати Едуардо Монтеалегре та Хосе Різо набрали відповідно 29 і 26,2 відсотка і вже не можуть наздогнати Ортегу.

Помітингували - і досить

Помітингували - і досить

Невідомо, що так вплинуло на керівництво киргизької опозиції - чи то вогнепальна зброя і сльозогінний газ, які силові структури застосували позавчора при спробі розгону її мітингу на центральній площі Бішкека, чи то якісь цілком матеріальні речі, - але опозиція вирішила піти на компроміс iз владою.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Чорні іменини

Чорні іменини

Місто Прометея нині охопив справжній шок. Бо ніщо не віщувало трагедії. Група молодих людей банально зняла на два дні приватну квартиру для того, щоб відзначити день народження одного з них. Судячи з кількості випитих пляшок, свято вдалося. Проте ніхто не сміє сказати, що молоді люди цим зловживали.

Кайфові шкарпетки

Кайфові шкарпетки

Добре законспірований канал постачання наркотиків із Тернополя до однієї з виправних колоній Львівської області розкрили правоохоронці. Успішну спільну спецоперацію провели оперативники Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС, їхні колеги з підрозділів БНОНу Львівщини та Тернопільщини та співробітники Держдепартаменту з питань виконання покарань.

Леонід Третій і число Бога

Леонід Третій і число Бога

Відтепер сьоме листопада у великій родині мера Києва Леоніда Черновецького буде «червоним днем календаря», але не думайте, що вірний «Посольству Божому» керівник столиці перейнявся комуністичними ідеями і ні з того ні з сього почав вшановувати революційне свято.

Новосілля зі сльозами на очах

Новосілля зі сльозами на очах

Тієї жахливої суботи, 19 серпня, шлях снаряду до хати-«мішені» був блискавичним, на відміну від надання обіцяної потерпільцям допомоги: довгоочікуваний ордер подружжю довелося чекати майже три місяці. Оформленням документів опікувалася сільрада Новобогданівки, однак сільського голову Миколу Малахова бюрократом не назвеш; він і сам про новосілля Цибків говорить ледь не зі слізьми на очах:

Росія видасть VIP-біженців

Росія видасть VIP-біженців

Установче засідання нового підкомітету - з міжнародного співробітництва - в рамках комісії Ющенко -Путін відбулося цієї середи у Києві. Так офіційно трактувалася мета вчорашнього робочого візиту до Києва міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова.

Уряд економить на Чорнобилі

Уряд економить на Чорнобилі

Учора вивела людей під стіни Кабінету Міністрів організація «Союз. Чорнобиль. Україна». Напередодні аналогічні акції відбулися в Донецьку, Луганську, Одесі, Кіровограді, Львові та інших обласних центрах.

Камікадзе по-гельсінськи

Камікадзе по-гельсінськи

«Коли вони сказали, що хочуть створити Гельсінську групу в Україні, я похолола, - згадує нинішня голова Московської Гельсінської групи Людмила Алєксєєва, як до неї приїхали Микола Руденко і Левко Лук'яненко. - На теренах усього Радянського Союзу найжорстокіше карали в Україні. Ми просили західних журналістів писати якомога частіше про Українську групу, про кожну її людину.

Америка переосмислює

Америка переосмислює

За попередніми результатами проміжних виборів у США, Демократична партія вперше за останні 12 років відновила свій контроль над Палатою представників. Учора станом на 13.00, за київським часом, демократи здобули в Конгресі 228 місць, а республіканці - 195, такі дані подавала Бі-Бі-Сі.

Всі статті рубрики