«Книгоманія» по-вакарчуківськи

«Книгоманія» по-вакарчуківськи

Дилему, якій із цих життєвих категорій варто віддавати перевагу, виховуючи сучасних дітисьок, давно для себе вирішила президент Форуму видавців Олександра Коваль і назбирала досить чимало, як на наш неромантичний час, однодумців. Не плекаючи зайвих ілюзій стосовно того, що держава активно і щедро візьметься допомагати книговидавництву (насамперед дитячому), пані Олександра закликала відомих і популярних осіб «підтримати книжку своїм лицем», зорганізувавши громадську кампанію популяризації читання серед дітей та молоді.

Як козаки «батька» оплакували

Як козаки «батька» оплакували

У дитинстві автор культових «Козаків» мріяв вступити до Суворовського училища. А закінчив... факультет архітектури Київського інженерно-будівельного інституту. У підсумку ж Володимир Дахно став одним із найкращих українських мультиплікаторів, віддавши улюбленій справі понад сорок років свого життя.

Нестримний Ентоні Хопкінс

Нестримний Ентоні Хопкінс

Ентоні Хопкінс у пересічного кіномана асоціюється з його маніакально-кровожерливими героями з фільмів «Мовчання ягнят» та «Ганнібал». Але, познайомившись із творчістю актора детальніше, можна говорити про те, що негатив поняття «типажність» йому благополучно вдалося проігнорувати. Звісно, не без допомоги режисерів, які пропонували Хопкінсу досить-таки різнопланові ролі, а той, у свою чергу, їх не розчаровував. Днями у прокат вийшла стрічка «Найшвидший «Індіан»», в якій актор зіграв реальну людину, Берта Манро. (В інших ролях — Дайєн Ледд, Пол Родрігес, Ерон Мерфі, Енні Уіттл, Кріс Бруно...)

Кончаловський — проти політкоректності

Кончаловський — проти політкоректності

Славетний російський кінорежисер Андрон Кончаловський стомився від праці в Голлівуді, стомився від художнього кіно і тому вирішив «перекваліфікуватися» в кінодокументалісти. Він почав реалізовувати цикл фільмів про видатних політиків ХХ століття. На чолі цієї групи опинився останній комуністичний лідер Польщі Войцех Ярузельський, повідомляє польська інформагенція ПАП. «Мене цікавлять ті державні діячі, які не боялися приймати непопулярні рішення, бути авторитарними, демонстрували рішучу політичну волю, яка західним суспільствам здавалася реакційною або недемократичною. Але з роками з'являлися результати, тому можна сказати, що народ від таких рішень вигравав», — так пояснив режисер мотиви відбору героїв для свого документального серіалу в інтерв'ю газеті «Новые Известия».

А Гаррі Поттер — голий...

А Гаррі Поттер — голий...

Шалено популярний серед дітей і тінейджерів британський актор Даніель Редкліфф на початку наступного року дебютує в одному з лондонських театрів, повідомляє «Кореспондент» з посиланням на The Times. Вочевидь, сімнадцятирічний «чаклун» вирішив убити двох зайців: довести, що, так би мовити, не Гаррі Поттером єдиним, та виразити себе не тільки перед камерою, а й на театральному кону.

Всі статті рубрики