Катамадзе. Iнь i Янь.

Катамадзе. Iнь i Янь.

У четвер у Міжнародному центрі культури й мистецтва (Жовтневий палац) улюблену співачку буржуазних журналів із хорошим смаком, естетських клубних ресторанів, закритих концертів і спеціальних акцій Ніно Катамадзе могла почути широка публіка. Концертом із групою Insight у супроводі камерного оркестру вона презентувала два нові альбоми — Black і White. «Чорне і біле — це просто і залишає багато простору для асоціацій, образів, ці назви не обмежують музику якимось одним поняттям. Я б хотіла, щоб потім були ще якісь кольорові альбоми — «Рожевий» чи «Блакитний», — сказала Ніно на прес-конференції.

Рок-н-ролл для черепах

Рок-н-ролл для черепах

Те, що рок-н-ролл таки живий, доводили фестивальщики «Украбіллі Вибуху!» минулими вихідними. Організатори фесту, український клуб шанувальників рок-н-ролу — www.ukrabilly.com — свої аргументи вирішили приурочити до дня народження рок-н-ролу. 12 квітня 1954 року американський співак Білл Хейлі (Bill Haley) записав композицію Rock Around The Clock, яку прийнято вважати гімном рок-н-ролу. А назвою фестиваль, кажуть в оргкомітеті, завдячує рівненському гурту «От вінта», які вигадали для своєї музики спеціальний термін — украбіллі — поєднання рок-н-роллу, сайко, кантрі, блюзу та українського фолку з україномовною лірикою.

Гришко&Кабальє. За кілька днів до грандіозного концерту

Гришко&Кабальє. За кілька днів до грандіозного концерту

Проект «Гришко&Кабальє-2006» вийшов на фінішну пряму. Про це, втомлено зітхнувши, журналістам на прес-конференції оголосили організатори концерту. Як запевнив генеральний директор компанії «Єврошоу» Сергій Галузін, 99 відсотків усіх підготовчих робіт уже виконано.

Хто в церкву не ходить, той премії отримує

Хто в церкву не ходить, той премії отримує

Амбітно і впевнено заанонсувала появу нової музичної премії ShowBiz AWARD, яка «вперше в Україні створюється і реалізується в умовах відкритості та об'єктивності», Асоціація «ШоуБіз». Цим твердженням оргкомітет ShowBiz AWARD поставив під сумнів досягнення всіх двох із половиною попередніх українських музичних премій, які отримували виконавці останнім часом. Справді, музпремій у нас усього нічого (може, це і на краще), втім і оцінювати особливо немає кого. «Таврійські ігри», скажімо, свого часу від роздачі своїх слонів відмовилися — погоничів не було.

Всі статті рубрики