Донеччан пропускають вперед

Донеччан пропускають вперед

Учора засідання уряду проходило в режимі «нон-стоп», і міністрів при цьому підживлювали чаєм. На цьому наполіг Прем'єр Юрій Єхануров, посилаючись на великий обсяг роботи. З-поміж сімдесяти основними визначили фінансові питання. Зокрема, міністр економіки Арсеній Яценюк доповів про ситуацію на грошовому ринку, якою вона була минулого кварталу. Зважаючи на цей чинник, за словами глави уряду, є всі підстави вважати, що «нічого не відбулося», «незважаючи на «кликушество». «Може, перегнули трошки? — артистично, на свій манер поцікавився пан Єхануров. — Затиснули там цих бідних цукровиків чи бензинників?».

«Друге життя» «Континенту»

«Друге життя» «Континенту»

Відоме своєю боротьбою з «кучмівським режимом» радіо «Континент», яке в результаті стара вдала незаконно закрила, повертається в український радіопростір. Рішення про «друге життя» цiєї радіостанції 30 березня прийняла Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, надавши відповідну ліцензію. У київському ефірі «Континент» можна буде почути на частотах 94,2 МГц.

Для «Коммерсанта» запахло газом

Для «Коммерсанта» запахло газом

Грузинський бізнесмен єврейського походження Бадрі Патаркацишвілі не виключає продажу видавничого дому «Коммерсантъ», власником якого він є, повідомляє російська інформагенція RusEnergy. За його словами, вартість «Комерсанта» становить 150 млн. доларів США, а продати його Патаркацишвілі готовий за 300—400 млн. доларів. Вже відомий і покупець: викласти кругленьку суму за колишнє майно Бориса Березовського готується «Газпром», повідомляє російська інформагенція. Компанія вже проводить відповідні переговори з власником «Коммерсанта». Генеральний директор видавничого дому «Коммерсантъ» Дем'ян Кудрявцев заявив, що подальшу стратегію розвитку бізнесу буде визначено наприкінці цього року. І додав: «На відміну від попереднього власника, ми розглядаємо газету як бізнес. А будь-який бізнес може бути проданий».

Сум Калинового гаю

Сум Калинового гаю

Треба мати надзвичайну уяву, аби передати символами горе. Горе не конкретної людини, а цілого народу. Та ще й так, аби задум був зрозумілий не тільки українцям, а й туристам, які відвідуватимуть Київ. Нашим же митцям цієї уяви явно бракує, тому й довелося 30 січня повторно оголошувати конкурс на кращий проект Меморіального комплексу пам'яті жертв голодоморів в Україні. Нагадаємо, що в 2003 році такий конкурс уже проводився, але громадськість була розчарована його результатами (тоді переміг проект пам'ятника у вигляді хреста, який дуже нагадував високовольтну ЛЕП).

Солдате, їсти подано!

Солдате, їсти подано!

Щоправда, поки що це лише експеримент, який запроваджено на базі трьох частин 169-го Навчального центру Сухопутних військ «Десна». Строковикам із військових частин, дислокованих у Десні та Дівичках, що на Чернігівщині, відверто пощастило, адже відтепер їжу їм готуватимуть справжні цивільні кухарі, а обслуговуватимуть за столом... гарненькі офіціантки. I ніяких нарядів по кухні та «стряпні» бойових побратимів.

Ми з тобою однієї крові

Ми з тобою однієї крові

Європейська угода про обмін лікувальними речовинами людського походження набула чинності ще 1 січня 1959 року. Документ, підписаний членами Ради Європи у Парижі, дозволив тим країнам, які мають достатні запаси лікувальних речовин людського походження (тобто крові та її похідних) для задоволення власних потреб, надавати субстанції іншим Сторонам, які мають у них нагальну потребу.

Фатіма, покажи личко

Фатіма, покажи личко

Позавчора в Ель-Кувейті, столиці Кувейту, відбулися місцеві вибори. Мешканці столичного району Сальмія мали обрати нового члена міськради. Ця незначна подія місцевого масштабу привернула увагу провідних світових інформагенцій тим, що вперше в історії Кувейту у виборах брали участь жінки. Консервативний ісламський парламент цієї країни після кількох десятків років спротиву в травні минулого року «поступився принципами» і надав жінкам право обирати і бути обраними.

Зі світу по нитці...

Зі світу по нитці...

Палата представників конгресу США прийняла днями резолюцію на підтримку зусиль із подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Як повідомляє УНІАН, документ, приурочений до 20-х роковин катастрофи, отримав схвалення абсолютної більшості конгресменів.

Як вас звати і де живете?

Як вас звати і де живете?

Скільки нині на українських вулицях є бездомних громадян, де вони фактично живуть — точно сказати в державі ніхто не візьметься. Адже наразі в Україні відсутній системний облік і реєстрація місця проживання бомжів. У Міністерстві праці та соціальної політики кажуть: сякий-такий облік обездолених українців проводять лише приймальники-розподільники, які входять у структуру органів внутрішніх справ. Однак держава вирішила-таки порахувати, скільки ж є в Україні бомжів, де вони живуть, чого найбільше потребують і як їм можна допомогти.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Сандро, гаумарджос!

Сандро, гаумарджос!

Презентація української версії книжки Сандри Рулофс «Перша леді Грузії. Розповідь ідеалістки» викликала неабиякий інтерес у Києві. У залі вченої ради Інституту міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка (місце презентації було обрано символічно — тут навчався Михаїл Саакашвілі) яблуку не було де впасти. Офіційна делегація до того ж була чималенька: окрім першої леді України, Катерини Ющенко, яка написала одну із передмов до книги, та грузинської делегації, на презентацію приїхали дружини відомих політиків — Олена Єханурова, Марина Кінах, Інна Рибачук, а також Віра Ульянченко та Лілія Григорович.

Всі статті рубрики