Микола — парубок моторний

Микола — парубок моторний

Ця грошова історія дещо обросла «бородою»: у квітні 2002 року 33-річний депутат ВР Криму євпаторієць Микола Котляревський через суд виграв означену суму в держави, хоча вимагав аж 5 мільйонів за моральні страждання, спричинені нібито незаконною кількамісячною «відсидкою» у СІЗО за підозрою у скоєнні наприкінці 90-х років злочинів аж за 11 статтями Кримінального кодексу. Однак тоді зумів відкараскатися пан Микола лише одним роком позбавлення волі з відстрочою на два роки за протидію законній господарській діяльності (ст. 206, ч.1) і штрафом 500 гривень. До речі, саме через цей факт своєї бурхливої біографії потрапив нині Котляревський до «міченого» кримською міліцією списку 121 (раніше йшлось про 116), тобто до когорти тих претендентів на місце в місцевому парламенті від партійних блоків, котрі колись мали проблеми із законом.

Хочеш — Сталіна, а хочеш — голу жінку...

Хочеш — Сталіна, а хочеш — голу жінку...

Запоріжцям не пощастило: на Масницю вперше за багато років в обласному центрі не відбулося публічного поїдання млинців. Подейкують, ніби чинний міський голова Євген Карташов вирішив не «нахиляти» для організації свята бізнесменів — мовляв, він і без такого приводу не сходить з екранів місцевих телестудій, щедро роздаючи в усіх мікрорайонах подарунки. Не зобов'язує закон мера-кандидата виявити скромність і піти у відпустку. Тож на перегонах із Карташовим можуть позмагатися максимум двоє конкурентів — бізнесмен-«регіонал» Володимир Кальцев та нардеп із партії «Реформи і порядок» Петро Сабашук.

«Омаре», міо!

«Омаре», міо!

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Любителі підводного туризму та дайвінгу відтепер мають ще одну можливість отримати заряд позитивних «морських» емоцій, не виїжджаючи для цього за кордон, — в Балаклаві урочисто спустили на воду перший в Україні туристичний підводний човен «Омар». Цей апарат раніше виконував дещо іншу функцію — служив науці, досліджуючи морське дно. Його можна використовувати і в геологічних, археологічних, рятувальних заходах і навіть кінозйомках. Відтак народилася ідея застосувати цей човен у туризмі. Адже подібна підводна апаратура активно застосовується в Єгипті, Кіпрі, Іспанії і користується шаленою популярністю. До того ж дно Чорного моря — особливе й малодосліджене. Цікаве воно, перш за все, тим, що в ньому сила-силенна різноманітної затопленої військової техніки різних часів, предметів старовини та природних явищ — кораблі, літаки, якорі, античні амфори, розломи земної кори, підводні скелі.

Всі статті рубрики