А «смишлене» ж яке...
Ще позавчора, на Водохреще, у кримській столиці було не по-січневому тепло — 6 градусів зі знаком плюс. А вже ранок 20 січня зустрів сімферопольців 15-градусним морозом. Певно, через такий різкий як для південного регіону перепад температури на першу в поточному році зустріч із лідером Партії регіонів людей зібралося значно менше, ніж планували ініціатори «масового» мітингу — місцеві осередки ПР і «Русского блока», — трохи більше тисячі.
«Золота рибка» пливе у політику
Після того як у столиці нарешті збудували басейн, подібний до харківської «Акварени», колишні земляки чотириразової олімпійської чемпіонки Яни Клочкової остаточно втратили надію бачити її у місті часто. І даремно. Як стало днями відомо, «Золота рибка» України не тільки регулярно відвідуватиме рідний край, а й братиме активну участь у його громадському житті.
Як вас тепер називати?
Висунення кандидатів на посаду міського голови Донецька розпочалося з «приколу». Один із ймовірних учасників виборчих перегонів змінив свої ім'я та прізвище і закликає відтепер називати його «Олександр Лук'янченко». Тобто так само, як кличуть чинного міського голову. Причому новоспечений «Лук'янченко» цілком розуміє, що навіть завдяки такій витівці йому не бачити мерського крісла, як своїх вух. Проте він сподівається бодай трохи нашкодити керівникові, який має намір залишатися на своїй посаді і після виборів.
Хто має шанси пройти до Верховної Ради?
Центрвиборчком України зареєстрував 45 політичних партій та блоків, які братимуть участь у парламентських виборах-2006. Прийшовши на дільницю 26 березня, свідомий громадянин може просто «заблукати», пробігаючи очима по довгому сувою бюлетеня. Як свідчать соціологічні опитування і прогнози політологів, серед юрби претендентів реальними є вісім, від сили — десять партій та блоків. Саме вони і формуватимуть конфігурацію у Верховній Раді наступного скликання.