Було село,
Бранок, Парня, Ганнівка, Городок, Ломоносове. Ці назви сіл у Семенівському та Городянському районах на Чернігівщині лише пам'ятають жителі сусідніх більш щасливих населених пунктів, та залишилися ці назви в документах. На сесії Чернігівської обласної ради після клопотання районних рад було прийнято рішення зняти ці села з обліку. Тепер їх не буде навіть на карті.
«Хрестоносці» XXI сторіччя
На Хортиці після низки підпалів улітку — нова біда: біля Музею історії запорозького козацтва уночі вандали спиляли восьмиметрового дерев'яного хреста. Зведений із нагоди 500-річчя українського козацтва, він гуртував навколо себе нинiшнi курені й сотні; саме біля цього хреста отамани збираються на знамените «Козацьке коло» задля прийняття важливих рішень.
Глибинка — не узбiччя
Шукати роботу найближчим часом доведеться головам трьох районних адміністрацій Сумщини. Таке рішення, повідомив голова обласної державної адміністрації Микола Лаврик, продиктоване підсумками дев'яти місяців, підбитими обласною владою. А стосується воно районів, де виявлені «найпровальніші» результати соціально важливих показників, серед них Великописарівський та Липоводолинський.
Слизький майдан
Як тільки вдарять морози, майже весь Донецьк, буває, автоматично перетворюється на велетенську ковзанку. Тільки й того, що різноманітні піруети супроводжує не музика, а вигуки городян, дуже далекі від захоплення. Однак, схоже, з подібною практикою невдовзі буде покінчено. Ні, не тому, що в цю пору року активізуються комунальні служби. А завдяки іноземним інвесторам, які запропонували і справді звести в центрі Донецька справжню ковзанку під відкритим небом.
Не треба субсидій — внески давай!
Станом на 19 жовтня Ощадбанк видав населенню Луганщини 94 тисяч 159 чеків на погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги на суму понад 59 мільйонів гривень. Так, принаймні, вважають у прес-службі обласної держадміністрації. Самі ж підприємства ЖКГ видали своїм не досить сумлінним клієнтам понад 141 тисячу довідок про існуючу заборгованість загальним розміром 83,175 мільйона гривень. Аби отримати заповітні чеки, люди іноді змушені ночі проводити в чергах. А от такий спосіб розрахунків з ЖЕКами, як отримання відповідних субсидій, луганчани потроху почали забувати. Чи, може, так розбагатіли за останні роки, що їм шкода витрачати час на стояння в отих жебрацьких чергах?