Ющенко став «шефом» Кравчука та Симоненка

Ющенко став «шефом» Кравчука та Симоненка

Президент Віктор Ющенко створив політичну раду, до якої увійдуть керівники всіх фракцій та груп українського парламенту. Метою цього органу, як зазначено в указі глави держави, є «налагодження постійного і конструктивного діалогу між Президентом України та політичними силами, представленими у Верховній Раді України, забезпечення найповнішого врахування їхнiх позицій та рекомендацій у процесі формування і реалізації державної політики». Її завданням Ющенко, зокрема, визначив «аналіз та обговорення суспільно-політичної і соціально-економічної ситуації» та «сприяння узгодженню позицій та дій політичних сил з актуальних питань суспільного життя держави».

«Такого ще не було!»

«Такого ще не було!»

«Я жодним чином не перебільшую проблеми. Повірте, я пройшов не одну виборчу кампанію, мені довелось працювати не з одним виборчим законом, який, як правило, не відзначався досконалістю. Але такої ситуації із законодавчим врегулюванням ще не було». Це — оцінка закону про вибори до рад місцевих рівнів від голови Центрвиборчкому Ярослава Давидовича, яку він висловив під час парламентських слухань «Децентралізація влади в Україні. Розширення прав місцевого самоврядування». Пан Давидович вважає, що проводити вибори за цим законом неможливо і його негайно треба змінювати.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

«Одіссея» Щербаня скінчилася!

«Одіссея» Щербаня скінчилася!

Відомий кучмівський феодал, який роками грабував Сумщину, немов власний уділ, не довго перебував у міждержавному розшуку — 5 місяцiв i один тиждень. При цьому Володимир Щербань став ПЕРШИМ iз колишніх можновладців, яких розшукує Інтерпол і кого реально вдалося затримати i заарештувати.

Блакитна любов Кушнарьова і Януковича

Блакитна любов Кушнарьова і Януковича

На майбутні парламентські вибори Партія регіонів Віктора Януковича і «Нова демократія» Євгена Кушнарьова підуть єдиним блоком. Про це у Харкові, в ході візиту екс-Прем'єра, двоє лідерів повідомили пресі самі. Причому у досить своєрідний (це щоб не сказати інтимний) спосіб. «Ми вже пройшли через етап заручин, — говорить колишній харківський обласний голова, — а зараз готуємося до весілля і відповідно — підписання шлюбної угоди».

Всі статті рубрики