26.07.2005

Неолімпійські види

У німецькому Дуйсбургу завершилися Всесвітні ігри з «нетипових» видів спорту. В п'ятницю українська команда здобула ще чотири нагороди. Олена Репка виграла срібну медаль у змаганнях зі скелелазіння, тієї ж проби дорогоцінний метал й у нашої чоловічої естафети 4х100 м плавців-підводників. Бронзові медалі отримали Віктор Панов у плаванні в ластах на 200 м й Ігор Сорока у пірнанні на 50 м.

У загальному заліку наша збірна посіла сьоме місце, виборовши 21 медаль (7+6+8). Попереду українців опинилися такі потужні держави, як Росія (27+19+11), Німеччина (19+18+20), Італія (13+9+13), Франція (12+12+11), Австралія (7+9+4), США (7+7+9).

Баскетбол

Українська збірна юніорів віком до 18 років виграла чемпіонат Європи у другому дивізіоні, що проходив у словацькому Ружомбероку, і здобула путівку до вищої ліги континентального баскетболу. В суботу у півфіналі наші хлопці у напруженій боротьбі здолали угорців із рахунком 58:56 (Вільховецький (17)), а позавчора у вирішальному матчі не мали проблем з командою Ісландії — 82:56 (Кравцов (16)).

Водні види

На чемпіонаті світу в канадському Монреалі команда України завершила перший тиждень турніру з однією медаллю. У неділю Олена Федорова й Кристина Іщенко завоювали «бронзу» в синхронних стрибках з триметрового трампліна. Українки набрали 308,82 бала, поступившись дуетам з Китаю (349,80) і Росії (319,05). Напередодні Федорова стала восьмою у стрибках із триметрового трампліна, а Антон Захаров — одинадцятим у стрибках із 10-метрової вишки. У синхронних стрибках з тієї ж вишки Захаров разом з Романом Володьковим розташувалися відразу за п'єдесталом — в українців четверта позиція. Призерами стали дуети з Росії, Китаю й Великої Британії.