Червневий «з'їздопад»

Червневий «з'їздопад»

Чимало партій використали минулі вихідні дні для того, щоб зібратися на свої партійні форуми. Розтягнутий уїк-енд, мабуть, найбільше припав до смаку комуністам, які проводили свій XXXIX з'їзд аж два дні. Симоненківці обрали собі нові керівні органи, включно з ЦК. Останній мав провести вибори «персека», і ним, звісно, залишився товариш Петро Симоненко. Окрім того, комуністи підтягли свої короткі (за рейтингом) штанці й проголосили: на вибори підемо самі. Бо зусібіч, а саме на трьох фронтах, є вороги — «американізовані націоналісти», «праві опозиціонери» («Регіони», «Трудова Україна», ПППУ) та «опортуністи» (СПУ, ПСПУ та КПРС).

Що ви нам винні — забирайте собі

Що ви нам винні — забирайте собі

Російське акціонерне товариство «Газпром» в односторонньому порядку прийняло рішення зарахувати 7,8 млрд. куб. м газу, що перебуває у підземних сховищах України на зберігання, як оплату за послуги з транзиту російського газу. Тим самим Москва дала українській стороні зрозуміти, що маніжитися не буде й переходить до пресингу. Про своє рішення керівник «Газпрому» Олексій Міллер поінформував голову правління НАК «Нафтогаз України» Олексія Івченка позавчора під час переговорів у столиці Росії. Пропозиції Києва — повертати газ, який після оборудок старої влади нинішня нібито знайшла, частинами впродовж двох років, росіяни навіть не розглядали.

Держава думала «гам!», а Пінчук сказав — «не віддам!»

Держава думала «гам!», а Пінчук сказав — «не віддам!»

Поки влада в особі Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко й великий бізнес сперечалися, кому належить контрольний пакет акцій Нікопольського феросплавного заводу, — державі чи не державі, це стратегічне підприємство... купили росіяни. Нагадаємо, що близько 73 відсотків акцій НФЗ належить (чи належало) компаніям, підконтрольним корпорації «Інтерпайп», якою керує Віктор Пінчук. При цьому 50 відсотків +1 (контрольний пакет) за однією інформацією, належить ТОВ «Придніпров'я», а за іншою — все ще входить до власності держави. Принаймні представники групи «Приват», які також ласим оком позирали на НФЗ, стверджували, що «контрольні» акції «Придніпров'ю» так і не передавалися — у зв'язку з виявленими порушеннями в ході приватизаційного конкурсу. Останньої, тобто «державної», версії стійко дотримується і Прем'єр-міністр, яка навіть обурювалася, що досі не були проведені збори акціонерів, на яких би уряд призначив топ-менеджерів заводу.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Весільне фото з Президентом

Весільне фото з Президентом

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Київським нареченим, які випадково, за «рознарядкою» ЗАГСу («реєстрація вашого шлюбу відбудеться через 29 днів, три години й десять хвилин») або цілеспрямовано — приурочивши або до Дня молоді чи Конституції, планували своє весілля на 24-25 червня, дуже пощастило. І не лише через те, що гуляти можна було, як і належить за народною традицією, три дні. 162 пари щасливих молодят отримали нагоду поспілкуватися з самим Президентом України. Минулих вихідних партія «Народний союз «Наша Україна» з почесним Президентом Віктором Ющенком на чолі влаштувала молодятам чудове свято в рамках святкування Дня молоді.

Знову «Ні — брехні!»

Знову «Ні — брехні!»

Як пам'ятає Україна, саме торішній День Конституції став першим, коли було поставлено протестні намети. Саме в Сумах, студентами, і рух той не спинявся вже до наметів «помаранчевих». Цьогорічні намети були не лише знаком річниці сумського руху спротиву — протестом новим. Таким чином розпочалася безстрокова акція «Ні — брехні!», спрямована проти призначення міністром освіти та науки Станіславом Ніколаєнком на посаду ректора Сумського державного педагогічного університету імені Макаренка пана Миколи Подберезького.

Всі статті рубрики