Уже два роки з нами немає відомого журналіста та автора кількох популярних медійних проектів Олександра Кривенка. Однак, трагічно пішовши з життя, він, довго житиме у пам'яті та пошані не лише журналістів, але всіх, хто захоплювався його творчістю. Навіть після його смерті з'являються нові проекти, пов'язані з ім'ям Сашка.
Другий рік поспіль Український католицький університет та львівська газета «Поступ», яка є продовженням славнозвісного «Пост-Поступу», заснованого Кривенком, на його день народження, 13 травня, вручає премію «За поступ у журналістиці» одному з найкращих журналістів України. Минулого року таку нагороду отримав заступник головного редактора газети «Дзеркало тижня» Сергій Рахманін. Цьогорічним лауреатом став автор програми журналістських розслідувань «Закрита зона» Володимир Ар'єв. Поступ Володимира експертна рада вбачала у виведенні на новий рівень жанру журналістського розслідування. Сам лауреат зауважив, що для нього Кривенко був вчителем та ідейним натхненником. «Дай Боже, щоб журналістика більше ніколи не опинялася в такій ситуації, проти якої боровся Сашко», — сказав Володимир Ар'єв.
У цей же день у Києві відбулася презентація книги, яку уклав Сашко Кривенко, — «Антологія «Пост-Поступу», куди увійшли публікції з цієї культової газети. Ця газета, як пригадували присутні на презентації відомі публіцисти та журналісти, на початку 90-х розходилася з шаленою швидкістю в усіх регіонах України, в тому числі у вигляді ксерокопій. А режисер Сергій Архіпчук вдало пожартував, що Донецьк найбільше постраждав від відсутності «Пост-Поступу» у своєму регіоні.
«Найбільш яскравий та масштабний перформенс в українській пресі кінця ХХ ст. Народжений на ентузіазмі молодих зухвальців у ніч ГКЧП, він за рік підніс свій тираж із шести до вісімдесяти тисяч... Увійшов у історію української журналістики феноменом стилю (жива мова, відсутність заборонених тем і будь-яких комплексів...)», — написав про «Пост-Поступ» сам Сашко та його близький соратник Володимир Павлів у спільній книзі «Енциклопедія нашого українознавства».
Про вагомість цієї газети на презентації «Антології» говорилося дуже багато, а ще більше про брак сьогодні таких видань та таких творців, як Сашко. Багато хто вважає, що ця книга-збірник має стати фактично підручником для молодих журналістів. Однак, як з'ясувалося, її наклад становить лише 300 примірників. Тому цю велику та товсту книгу (понад 700 сторінок) неможливо знайти у продажу. Володимир Павлів пояснив такий обмежений тираж не так фінансовими проблемами (хоча саме через них Сашко за життя так і не зміг видати цю «Антологію»), як боязню, що вона буде незапитаною. Але величезна кількість охочих хоча б потримати в руках цю книгу, яку навіть на презентацію принесли лише в кількох примірниках, таки вказує на те, що справа Сашка Кривенка надалі множитиметься.