Свої спільні плани щодо розвитку перукарської майстерності в Україні Михайло Поплавський та Сергій Звєрєв озвучили ще кілька місяців тому. Маестро Звєрєв люб'язно відгукнувся на запрошення ректора Університету культури, приїхав до Києва і... був щедро обдарований увагою, оваціями, відзнаками та стимулами до нових творчих перемог, яких у чемпіона світу та абсолютного чемпіона Європи, зрозуміло, і так з надлишком.
Тоді Сергій Звєрєв повернувся до Москви з дипломом почесного професора КНУКіМ i спакованою у валізі мантією, а також усвідомленням того, що відтепер і в Києві має своїх учнів, які готові під його прогресивним керівництвом здійснити революцію в українському перукарському мистецтві. Нещодавно панове Поплавський та Звєрєв ще раз скликали прес-конференцію, аби відзвітувати перед журналістами, що та акція, як і обіцяли, не була разовою, Сергій приїздить, проводить майстер-класи, а багатоетапний та довгостроковий проект «Краса врятує світ» триває.
Як сказав Сергій Звєрєв, киянки поки що дуже далекі від перукарської моди, тож роботи для перукарів вистачить. «У вас тут можна побачити три різновиди зачісок, — заявив Сергій Звєрєв,— «Убий мою подругу», «Останній шанс вийти заміж» та «Сергій Звєрєв у молодості». Відставання у моді присутнє. Мало просунутих, незакомплексованих людей». Що ж, доведеться зростати, просуватися й позбавлятися комплексів. До того ж нам буде кому допомагати — цьогорічний конкурс на факультет перукарської майстерності та декоративної косметики був одним з найвищих в університеті, а всього на цьому факультеті навчається понад сто студентів. Поки Сергій Звєрєв зі своїми учнями вирішуватимуть це питання на творчому рівні, Мих-Мих підсоблятиме згідно зі своїм статусом народного депутата. Функцію важкої артилерії має взяти на себе Закон «Про перукарське мистецтво», який наразi ще дуже далекий навіть вiд попереднього розгляду в парламенті. Таку ситуацію Михайло Поплавський пояснює тим, що чиновникам цей закон просто не потрібен, бо вони «стрижуться або під «бокс», або під «нульовку», або вже взагалі лисі». Побажаємо шановному Михайлу Михайловичу ефективних зрушень у цій нелегкій справі, а заодно і порадіємо за успіхи ректора на естрадній ниві — нещодавно Поплавський зняв кліп на пісню про Костю-моряка. Переспівав шлягер про «Шаланды, полные кефали» Михайло Михайлович уже давно, а тепер ще й увіковічнив його на відео.
Не поспішайте звинувачувати автора в непослідовності — мовляв, до чого тут естрадна кар'єра Поплавського, якщо мова про перукарське мистецтво та його визнаних світочів? Річ у тім, що роль Кості-моряка у цьому кліпі грає... Сергій Звєрєв. Образ йому придумали відповідний — «рубаха-парень» та «жених на выданье» водночас. Одягнули спочатку у тiльник та білі брюки-кльош, потім — у вишиванку, а в пару поставили наречену... Писанку. «Я з дитинства не міг терпіти всілякі весілля, обряди, — зізнався Звєрєв. — А тут і танцювати довелося, і падати, коли кричали «гірко!» Я не витримав ваги Руслани Писанки, а цей пасаж режисерові так сподобався, що він змусив нас падати разів п'ять. За сценарієм я повинен був піднімати Писанку — зробив це, як зміг. Зате вона мене як запустила, то я летів, мов старий горобець, думав, ніколи не приземлюся». До речі, це не перший акторський досвід Звєрєва — він знімався у кліпах Алли Пугачової, Дмитра Малікова, грає в мюзиклі «Бюро счастья» з Людмилою Гурченко.
У фіналі теплої зустрічі легенди з представниками громадськості та студентства Звєрєв показав свій коронний номер, який він виконує на композицію Ванесси Мей і з яким об'їздив увесь світ. А також влаштував невеличкий парад зачісок, після якого сперечатися із Звєрєвим щодо мінімалізму перукарської майстерності на наших вулицях розхотілося навіть тим, хто до цього вважав свою зачіску дуже модною і надзвичайно стильною.