Українська Вікіпедія піднялась на 16 місце в рейтингу онлайн-енциклопедії
Український мовний розділ Вікіпедії піднявся з 17-го на 16-те місце за кількістю статей у липні 2022 року серед 328 мовних розділів онлайн-енциклопедії. >>
А він за вами спостерігає... (Фото з сайту macwelt.de.)
Компанія Apple анонсувала низку нових функцій безпеки. Штучний інтелект допоможе Apple стежити за смартфонами користувачів поки що з метою безпеки — за допомогою засобів захисту контенту.
Система перевірятиме фотографії на iPhone, iPad і macOS-пристроях і спочатку планується застосовувати її на території США, пише Financial Times.
Як повідомляють у компанії, якщо підозрілий або заборонений контент буде виявлено, система сповістить спеціальну групу співробітників, які далі перевірять знайдений контент вручну, а за результатами перевірки може бути подано заяву в поліцію.
Розробники запевняють, що новий алгоритм шукатиме фото дитячої порнографії, проте його принцип роботи не виключає пошуку будь-якого іншого контенту за заданими критеріями.
Багато експертів вважають, що така ініціатива може слугувати сумнівним прикладом і для інших корпорацій, що випускають ПО і гаджети.
В компанії Apple розповіли про ще одне нововведення: запуск функції безпеки в повідомленнях. Якщо неповнолітній користувач отримає в iMessage інтимне фото — система його розмиє і поставить до відома користувача, як тільки дитина вирішить переглянути це фото.
Також неповнолітній не зможе відправити інтимне фото і приховати це від батьків. Система попередить їх про це. Але як бути, якщо дитина взяла смарфон дорослих родичів і впевнено заклацала кнопками?
Не тільки в США, а й у Європі впевнено зростає кількість людей, які не тільки забороняють своїм дітям користуватися смартфонами, а й самі свідомо віддають перевагу «допотопним» кнопковим телефонам, всіляко уникаючи залишати так званий «цифровий слід».
Років п’ять тому, побачивши раритетну модель кнопкового телефону в руках серйозного банкіра, я здивувалася, на що він спокійно парирував — «мені необхідно відправляти й отримувати дзвінки, не більше того».
Ви скористалися QR-кодом в кафе? Можливо, скоро це вважатимуть мінусом, зважаючи на порушення прав клієнтів, які не мають смартфонів.
Український мовний розділ Вікіпедії піднявся з 17-го на 16-те місце за кількістю статей у липні 2022 року серед 328 мовних розділів онлайн-енциклопедії. >>
Сайт та магазин, що належить відомому публіцисту та блогеру Олександру Невзорову, нині заборонені в Росії. Раніше проти журналіста було порушено кримінальну справу за висвітлення «завідомо неправдивої інформації про обстріли російською армією пологового будинку в Маріуполі». >>
В реєстрі електронних петицій зареєстрували нове клопотання, в якому просять заборонити додаток TikTok в Україні. >>
Багато хто не замислюється, що найпростіші паролі хакери можуть зламати буквально за секунду. >>
Йдеться про станцію метро "Славутич". Вона належить до третьої, зеленої, Сирецько-Печерської лінії метрополітену. >>
Соцмережа Instagram заблокувала обліковий запис так званого «уряду» Севастополя в окупованому Криму через «надмірну активність». >>