Велике крадівництво: половина виділених на боротьбу з COVID-19 мільярдів зникла в невідомому напрямку
Це була вимога МВФ і той випадок, коли умови видачі кредиту Фондом можна вважати справедливими. >>
На Одещині люди протестують проти знищення їхнього бізнесу.
Розганяти непокірних торговців одеського ринку «7 кілометр», які протестують проти руйнівного карантину вихідного дня з неділі, 22 листопада, приїхало на ранок понеділка понад двісті поліціянтів на п’яти автобусах.
За перекриття частини траси міжнародного значення H-33 «Одеса—Монаші» активістам протесту загрожує штраф або позбавлення волі строком до трьох років.
Дії учасників кваліфікували за частиною 1 статті 279 КК України («Блокування транспортних комунікацій»).
Бунтарі палили багаття та майже всю ніч провели в наметах поряд iз перекритою дорогою на Овідіополь, демонструючи свою непокору рішенню влади про заборону на торгівлю в суботу та неділю. Мітингувальники так i не дочекалися прибуття новообраного мера Геннадія Труханова та пообіцяли продовжити безстроковий мітинг під вікнами Одеської облдержадміністрації.
«Від безстрокового мітингу ми готові перейти до безстрокового голодування, бо наш бізнес просто знищують, — обурена власниця торговельної точки на «7 кілометрі» в Одесі.
— Ви подивіться, що твориться вихідними днями у продуктових супермаркетах, де створюють неймовірні стовпотворіння, але це нікого не хвилює. А от у нас тут на свіжому повітрі, виявляється, коронавірусу більше, ніж у них, й нам працювати не можна.
Поки що вимоги підприємців залишаються голосом волаючого в пустелі. В умовах локдауну вихідного дня вторгованих грошей у будні підприємцям не вистачить навіть на покриття оренди, не кажучи вже про прибуток.
Дехто з продавців зумів пристосуватися до карантину та перевести свій бізнес у соціальні мережі та месенджери. Однак відсутність реклами й місця для зберігання товару робить їхню діяльність малоприбутковою.
«Убивають у всьому світі малий бізнес. Бійтеся голоду, а не вірусу, — голод страшніше набагато, — солідарний iз протестувальниками один зі свідків мітингу на ринку «7 кілометр» Володимир Пилипчук. — Скоро голі будемо ходити та листям прикриватися». Нагадаємо, 11 листопада Кабінет Міністрів ввів в Україні карантин вихідного дня до кінця місяця. Щосуботи та щонеділі заборонено роботу барів, кафе та ресторанів, ТРЦ й інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.
Це була вимога МВФ і той випадок, коли умови видачі кредиту Фондом можна вважати справедливими. >>
Президент Володимир Зеленський анонсував розширення програми «єПідтримка». Відтепер українці, які зроблять бустерне щеплення від коронавірусу, отримають ще один бонус. Усім хто вакцинувався третьою дозою, щоб підсилити імунітет, влада виплатить ще по 500 гривень. >>
Україна продовжує жити в борг. >>
Українська влада продовжує анонсувати масштабні реформи в транспортній галузі — після відкриття державного авіаперевізника за бюджетні кошти прем’єр-міністр України Денис Шмигаль звернувся до учасників ринку з пропозицією знизити ціни на квитки, щоби розвивати внутрішній туризм. >>
З 9 грудня набуває чинності наказ №2393 МОЗ, мають бути відсторонені від роботи без збереження заробітної плати соціальні працівники та співробітники стратегічних державних підприємств, які не матимуть документа про щеплення принаймні однією дозою вакцини, сертифіката чи довідки про одужання від Cov >>
Наприкінці року українська влада отримала вагому фінансову подушку від міжнародних структур — черговий транш кредиту МВФ. >>