Людина і природа: митці започатковують онлайн-екопроєкт

15.05.2020

Заходи у межах екопроєкту «Хто, як не ви?» в онлайн-просторі 14 по 21 травня організовує журнал «Культурний тренд».
 
Головна мета — привернути увагу до питання взаємовідносин між людиною та природою і сприяти тому, щоб кожен глядач поставив собі важливі запитання про те, другом чи ворогом він є зовнішньому світові?
 
Програма проєкту передбачає презентацію експозиції робіт сучасних українських митців, об’єднаних екологічною темою, а також висвітлення питання впливу мистецтва на вирішення екологічних проблем через низку онлайн-заходів.
 
У прямих ефірах відбуватимуться творчі зустрічі зі спеціально запрошеними гостями, зокрема, засновницею «Видавництва Старого Лева» Мар’яною Савкою та режисером Олексою Кравчуком. Читатимуть уривки драматургічних творів на екотеми: п’єси Дмитра Тернового та Катерини Пенькової. Презентують вистави Антона Романова та Юлії Федоренко. 
 
«Ми ретельно працювали над тим, аби максимально використати переваги онлайн-формату, сприяти тому, щоб кожен глядач зміг відчути проєкт, незважаючи на те, що він відбуватиметься у віртуальному просторі», — коментує куратор екопроєкту Вікторія Степанець. 
 
Прямі ефіри у межах проєкту будуть проводитись у партнерстві з ресурсом OpenTheatre. Презентація проєкту та посилання на трансляції прямих ефірів будуть опубліковані у Facebook на сторінках журналу «Культурний тренд» та заходу.
 
Після покращення ситуації у світі екопроєкт «Хто, як не ви?» буде реалізовано офлайн. І, як запевняють організатори, такий формат передбачатиме оновлення.
 
Людмила КОХАН