Здоров’я жінки та війна: проблема захисту та відновлення
Здоров’я жінки-військовослужбовця на війні — важлива проблема військової медицини.
Здоров’я жінки-військовослужбовця на війні — важлива проблема військової медицини.
Коли діти у загальноосвітніх закладах не лише здобувають знання з навчальних дисциплін, а й пізнають розмаїтий світ прекрасного та творять власними руками, маємо упевнених у собі й активних людей із малого віку, з незашореним стереотипами мисленням.
Демографічна ситуація в Україні викликає занепокоєння, адже населення України стрімко скорочується — за даними Держстату, нас зараз близько 42 мільйонів осіб — і ця сумна тенденція має цілком логічні пояснення як політичного, так і соціально-економічного плану.
У столиці в останні роки відчувається брак вільних місць на кладовищах. Тож цією ситуацією намагаються скористатися деякі підприємливі громадяни, пропонуючи за немалі гроші «підселяти» нових мерців у могили вже давно захоронених.
Поезія нового покоління — вона існує? Чим надихаються юні поети та як знаходять час для творчості? Про це дізнаємося на прикладі Віталія Білозіра — українського поета-школяра, що ось уже 13 з лишком місяців дивує всіх навколо своїм хистом.
Йому лише 25, але він уже доволі відомий в Україні, значною мірою через те, що «засвітився» в телешоу «Голос країни».
Здається, дісталися омріяного фінішу шовіністичні елементи нашого західного стратегічного партнера: завершили зачистку дражливих їм об’єктів української історичної присутності на правічних її землях, що з волі переможців Другої світової війни передано відновленій Польській державі, відомі як Закерзо