Що тобі винен — не пробачаю
Яка ж донеччанка не з'їсть центнер сала?!
Історики мають чимало доказів, що саме в Приазовських степах колись гасали легендарні амазонки, які наводили жах на тутешніх озброєних аборигенів-чоловіків. А нинішні реалії переконують — сіяний ними в родючий грунт войовничий дух таки позначився на характері сучасних донеччанок. Принаймні окремі жіночки спроможні на «подвиги», один з яких нещодавно зафіксували неподалік українсько-російського кордону.
У підземних переходах будуть ходити, а не торгувати
Спитайте у Білича
Хай мене пофарбують!
Вільні ЗМІ — велика цінність,
зауважив доктор з Німеччини Екхард фон Бубнофф, головуючий суддя вищого земельного суду у відставці, який робив доповідь на пресовій зустрічі «Правове поле Європи в галузі інформації». Цей захід для працівників засобів масової інформації провели вчора Національна Спілка журналістів України і Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні. Зустріч відкрили голова Спілки Ігор Лубченко і керівник Представництва Фонду Ральф Ваксмут.
Інструкція до рубильника
Із субмаринами не склалося, зате які водолази!
«Зараз ми можемо впевнено констатувати, що у Військово-Морських силах України є водолази-рятувальники, які готові надавати допомогу постраждалим на глибинi до 60 метрів», — стверджує начальник пошуково-рятувальної служби ВМС України капітан першого рангу Сергій Гайдук після навчання пошуково-рятувальної служби українського флоту.
Як міліціонера не назви,
Під знаком роду Лимичів
Помічено, що всі події, пов'язані з родом Лимичів, не випадкові. Якщо на мапі України з'єднати суцільною лінією колишнє карпатське село Лікоть, Рівне і подільське село Гарячківка, вийде прямокутний рівнобедрений трикутник з вершиною у Рівному. Лимичі вважають це божественним знаком, тому в цих трьох населених пунктах встановлено відповідні символи.