Справа про замовне вбивство вдови екс-голови Заводського районного суду міста Миколаїв 44-річної Тетяни Рудяк обростає новими подробицями. Судді вже встановили, яку саме суму грошей заплатили найманним убивцям та змогли довести, що в катуванні жінки особисто брав участь колишній суддя Центрального районного суду Миколаєва Андрій Рудяк.
Чергове судове слухання у резонансній справі Тетяни Рудяк, яке проходить у Ленінському районному суді Миколаєва, почалося з прохання адвокатів відпустити всіх чотирьох підсудних під домашній арешт. На думку адвокатів, їх підсудні потребують медичної допомоги, оскільки в одного — частковий параліч тіла, а в другого відбулося загострення хронічного захворювання шлунка. Однак, на думку правозахисників, це недостатня підстава для заміни запобіжного заходу під вартою на домашній арешт, оскільки раніше Андрій Рудяк уже робив спробу втекти з території України за кордон. А от син покійної Тетяни Рудяк, 16-річний Денис, дав свідчення про те, що йому систематично надходять погрози від невідомих осіб, навіть уже після того, як усі четверо учасників замовного вбивства опинилися в Миколаївському СІЗО.
Уже доведено, що в груповій змові про замовне вбивство жінки брали участь суддя Центрального районного суду Миколаєва Андрій Рудяк, а також адвокат Сергій Рудяк. Для здiйснення їх злочину найняли трьох раніше судимих чоловіків із трьох областей України.
Нагадаємо, тіло 44-річної Тетяни Рудяк, яка працювала заступником начальника управління Головдержслужби в Миколаївській області, виявив випадковий перехожий на березі річки Південний Буг. Суд уже встановив, що злочинці працювали за винагороду: загалом їм заплатили 6,5 тисячi доларів. Родичі вбили Тетяну Рудяк, щоб не ділитися з нею спадщиною, яку вона отримала від свого чоловіка, який також раніше обіймав посаду судді в Миколаєві.
Притягнути до відповідальності підозрюваних виявилося завданням не з простих: двоє замовників убивства самі працювали в юридичній сфері міста Миколаєва. Тільки після того як Верховна Рада України прийняла постанову про зняття недоторканності з суддів — їх узяли під варту. Хоча через це було згаяно час, адже з дня вбивства пройшло вже більше року.