Сильні опади цими вихідними призвели до підняття рівня води в гірських річках Ріка, Тересва, Теребля та Верхня Тиса. У кількох районах Закарпаття підтопило 22 населених пункти (315 домогосподарств, iз них 144 житлові будинки). Чотири населені пункти довелося знеструмити, зокрема в селищі міського типу Кобилецька Поляна, де вода почала підтоплювати електростанцію. Найбільше постраждали Рахівщина і Тячівщина.
Уже на вечір неділі рятувальникам вдалося потроху врегулювати ситуацію. «Залишаються підтопленими 37 домогосподарств. Для проведення протипаводкових робіт залучено сили та засоби цивільного захисту районних державних адміністрацій, підрозділи ДСНС, Національної поліції, дорожніх організацій та басейнового управління водних ресурсів річки Тиса загальною кількістю 185 осіб та 40 одиниць техніки. Підрозділами ДСНС України відведено воду з 80 підтоплених домогосподарств та відкачано близько 943 м3 води з 198 домогосподарств (у тому числі зi 136 житлових будинків)», — повідомила прес-служба відомства з надзвичайних ситуацій.
Допомагають впоратися з паводком і угорські рятувальники. Вони передали в Україну сто тисяч мішків піску для укріплення берегів.
«Губернатор» Закарпаття Геннадій Москаль заявив, що тяжких наслідків паводку можна було б уникнути, якби виконувалась спеціальна програма. «Протипаводкова програма «Тиса» не фінансується вже третій рік, і це одна з причин підтоплень та руйнівних наслідків теперішнього паводку, — заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. — Після мого призначення на Закарпаття виявилося, що за 2012—2014 роки за програмою «Тиса» залишилося 15 мільйонів гривень боргів. Я особисто неодноразово їздив у Кабмін і вибивав фінансування, завдяки чому уряд на сьогодні погасив заборгованість на 12,5 мільйона. Решта боргу, сподіваюся, буде погашена ще до кінця цього року. Зроблю все можливе, щоб із наступного року відновити повноцінне фінансування протипаводкової програми й мінімізувати руйнівні наслідки стихії».