ХРОНІКА

22.09.2015

«Формула-1»

Не інакше як сенсацією можна назвати підсумки Гран-прі Сінгапуру. Лідери сезону з команди «Мерседес», Льюїс Хемілтон і Ніко Росберг, у кваліфікації показали лише п’ятий і шостий час, відповідно. Себастьян Феттель із «Феррарі» виграв у них аж півтори секунди, причому німецька «стайня» так і не збагнула, за рахунок чого. Домінування «Скудерії» продовжилося і в головній гонці. Підсумок — перемога Феттеля (третя в сезоні) й лише четверте місце Росберга. Хемілтон через проблеми з педаллю газу взагалі не фінішував. Утім, в загальному заліку його перевага все ще безперечна.

Чемпіонат світу з автоперегонів «Формула-1». 13-й етап. Гран-прі Сінгапуру (Марина-Бей), 308,828 км, 61 коло. Залікова десятка: 1. Феттель («Феррарі») — 2:01:22.12. 2. Ріккардо («Ред булл») — відставання 1.48. 3. Райкконен («Феррарі») +17.15. 4. Росберг («Мерседес») +24.72. 5. Боттас
(«Уїльямс») +34.20. 6. Квят («Ред булл») +35.51. 7. Перес («Форс Індія») +50.84. 8. Ферстаппен («Торо россо») +51.45. 9. Сайнс («Торо россо») +52.86. 10. Наср («Заубер») +1:30.04.

Загальний залік пілотів: Хемілтон — 252, Росберг — 211, Феттель — 203, Райкконен — 107, Боттас — 101, Масса («Уїльямс») — 97, Ріккардо — 73, Квят — 66, Перес — 39, Грожан («Лотус») — 38...

Кубок конструкторів: «Мерседес» — 463, «Феррарі» — 310, «Уїльямс» — 198, «Ред булл» — 139, «Форс Індія» — 69, «Лотус» — 50, «Торо россо» — 41, «Заубер» — 26, «Макларен» — 17, «Манор Марусся» — 0.

Гандбол

Чоловіки. Ліга чемпіонів. 1-й тур. Група D. «Мотор» (Україна) — «Металург» (Македонія) — 30:24 (Бурка (9), Малашинскас (5) — Бозович (10)), «Кадеттен Шаффхаузен» (Швейцарія) — «Елверум» (Норвегія) — 30:31, «Ск’єрн» (Данія) — «Бая-Маре» (Румунія) — 32:28.

* * *

Чемпіонат України. Суперліга. ЦСКА — ЗТР — 17:31.

Турнірне становище: «Мотор» — 6 (3), «ЗТР» — 4 (2), «ЗТР-Буревісник» — 4 (3), ЦСКА — 4 (4), «Динамо-Полтава» — 2 (2)...

Футзал

Екстра-ліга. 3-й тур. «Титан-Зоря» — «Локомотив» — 0:5, «Енергія» — ЛТК-ІнБев-НПУ — 3:1, «Приват» — «Спортлідер+» — 1:8, «Продексім» — «Ураган» — 3:3.

Турнірне становище: «Енергія» — 9 (3 матчі), «Локомотив» — 6 (2), «Спортлідер+» — 6 (3), «Продексім», «Приват» — 4 (3), «Титан-Зоря» — 3 (3), «Ураган» — 2 (3), «Кардинал», ЛТК-ІнБев-НПУ — 0 (2).

Спортивна гімнастика

На етапі Кубка світу в Осієку (Хорватія) український гімнаст Ігор Радивилов посів перше місце в змаганнях в опорному стрибку, а також здобув «срібло» у вправах на кільцях, поступившись лише Артуру Дзанетті з Бразилії.

Олег Верняєв в Осієку показав найкращий результат у вправах на брусах.

Бокс

Бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 року в напівважкій вазі Олександр Гвоздик (7-0, 5 КО) здобув упевнену перемогу у своєму сьомому поєдинку на професійному ринзі. Цього разу українець технічним нокаутом у п’ятому раунді побив мексиканця Франсіско Сьєрру (27-9-1, 24 КО).

Шахи

Кубок світу ФІДЕ (Баку). 1/16 фіналу. Олександр Арещенко (Україна) — Вей І (Китай) — 0,5:1,5; Олександр Грищук (Росія) — Павло Ельянов (Україна) — 0:2; Дмитро Яковенко (Росія) — Василь Іванчук (Україна) — 1,5:0,5.

1/8 фіналу. Яковенко — Ельянов — 0,5:0,5 (після першої партії).