Безхолестеринове «м’ясо»

Безхолестеринове «м’ясо»

Вона дуже корисна і за своїм складом схожа на м’ясо, лише без холестерину. Це овоч сезонний, тому нині — якраз на часі. Йдеться про квасолю, яка містить надзвичайно цінний рослинний білок. Вона дуже ситна і досить-таки калорійна. Але зайвих кілограмів не додає, бо легко засвоюється організмом і не перевантажує обмін речовин.

Біле — то торт, червоне — котлети

Біле — то торт, червоне — котлети

Хтось скаже, що це святотатство, але можна зготувати з квасолі... котлети по-київськи. Спочатку треба трохи заздалегідь приготувати начинку: зі 100 г розм’якшеного вершкового масла, 2-4 розчавлених зубчиків часнику і столової ложки свіжої подрібненої петрушки чи половини чайної ложки сухої (можна взяти кріп).

Мамині пиріжки

Мамині пиріжки

«Моє дитинство пахне батьківським садочком, бабусиним капусняком і, звичайно ж, маминими пирогами: найсмачнішими у світі маківниками та пиріжками з солодкою квасолькою», — такі спогади має багато хто, чиє дитинство пов’язане iз селом. Наразі рецептом ділиться Ольга Пирогова. «Варіантів начинок для пиріжків у мами було безліч, але найбільше пам’ятаються оці — iз солодкою квасолею! —каже жінка. — Що то була за смакота! Не передати!

Всі статті рубрики