Компактну систему енергозабезпечення, аналогів якiй немає в цілому світі, створили у Львові. Сам пристрій має вигляд пластини, що вміщує в собі сонячну батарею, суперконденсатор і електронний блок. Винахідники «Львівської Політехіки» працювали над його розробкою майже три роки. «Найменшу площину винаходу можна звести до величини в половину листа А4, — роповідає «УМ» професор Віктор Токарєв, один iз винахідників. — Його можна брати з собою у гори, щоб освітити намет, чи прикріпити пристрій до торбинки і завжди мати під рукою джерело енергії для підзарядки мобільного телефону чи МР3– плеєра». Винахід захищений від вологи.
За розробку львівські вчені взялися тому, що до них звернулися співробітники Тайванського текстильного науково–дослідного інституту, які запропонували попрацювати у сфері акумуляторів сонячної енергії для перетворення її на електричну. Спершу з такою пропозицією тайванці звернулися до вчених зi США, проте американці відмовились і порадили львів’ян.
Американський журнал «Наука і дослідження» в 2011 році зарахував винахід львівських учених до ста найкращих розробок світу.