Федоров не піде в опозицію до Зеленського та ігноруватиме протестувальників
Також він утримається від зустрічей із протестувальниками, які вимагають його поновлення на посаді. >>
Юрій Луценко,
екс–міністр внутрішніх справ, ув’язнений
— під час розгляду його апеляції в суді:
— Я просив би розумових калік з Генпрокуратури посилатися на норми КПК... Ваша честь, я ж не вживаю слово «дебіли»! Ну давайте тоді говорити «продукти схрещення дуба і дятла».
(УНІАН)
Володимир Литвин,
Голова Верховної Ради
— про те, що ЦВК мала б визначити переможців у п’яти проблемних округах, а не просити парламент призначити перевибори:
— Я не бачу причин, за яких ЦВК не могла б сама встановити результати. Це ж не повінь і не цунамі. ЦВК, як мені бачиться, повинна була вилучити всі документи і самостійно почати публічно перераховувати голоси і встановлювати результат.
(«Українська правда»)
Олесь Доній,
нардеп від «НУНС»
— про реалії української політики:
— Суспільство хоче бачити чесних і чистих людей у політиці. Їх лишається все менше й менше. Зараз у політику йдуть, щоб отримати преференції для себе, для свого бізнесу. А особи з найгострішими ліктями доходять до самого керівництва партії. Відбір відбувається за негативними якостями: той, хто брутальніший, хто найбільш вдало бреше, — має більше шансів опинитися нагорі. Політика деградує.
(«Обозрєватєль»)
Юрій Гримчак,
нардеп від «НУНС», який потрапив
на непрохідне місце виборчого списку,
— про життя без депутатства:
— Сьогодні, коли постало питання про те, як ми тепер будемо заробляти гроші, один із колег–депутатів сказав: «Як ранні християни — милостинею і грабежами». А якщо серйозно, то буду займатися громадською діяльністю, спробуємо об’єднати людей, у яких є бажання й можливість щось змінити в нашому суспільстві. Зараз шукаю роботу. У мене були різні пропозиції.
(«Обком»)
Геннадій Кернес,
мер Харкова
— про своє ставлення
до того, що Головне управління держслужби наказало чиновникам утриматися
від ненормативної лексики:
— Не знаю, чим керувалися автори цього документа. У всякому разі, наскільки я поінформований, завдяки ненормативній лексиці була виграна не одна війна, правда ж? Думаю, час розставить все на свої місця.
(«Главком»)
Також він утримається від зустрічей із протестувальниками, які вимагають його поновлення на посаді. >>
Державний секретар США Марко Рубіо заявляє, що Вашингтон докладе нових зусиль, спрямованих на відновлення мирних переговорів і припинення війни між росією та Україною. >>
На командира 2-го корпусу Нацгвардії «Хартія» Ігоря Оболєнського кілери скоїли спробу замаху. Підозрюваного в нападі та його спільника затримали. >>
Командир Третього армійського корпусу бригадний генерал Андрій Білецький заявив, що до закінчення війни з росією не буде балотуватися в президенти. >>
Новий Головнокомандувач ЗСУ генерал-майор Михайло Драпатий ще 26 липня видав розпорядження про тимчасове призупинення поповнення штурмових полків Сухопутних військ новим особовим складом. >>
Коментуючи інцидент з російською ракетою, що впала у Люблінському воєводстві, Польський прем'єр Дональд Туск зазначив, що немає підстав, що саме Польща була її ціллю. >>