Як і було оголошено напередодні, відстояти свої конституційні права до Верховної Ради з’їхалася громадськість з усіх регіонів. Підприємці, «афганці», чорнобильці, діти війни — ось далеко не повний перелік тих, хто прийшов вимагати від нардепів справедливості.
Обурений натовп з дороги підтримувала колона автомобілістів–учасників «Автомайдану». Не обійшлося і без перепалок між самими протестувальниками. «Ми тут зібралися не заради політичних цілей, а щоб довести: єдиним джерелом влади в Україні є народ!» — звернувся до представників Соціалістичної партії, які з партійними прапорами намагалися «затертися» до учасників мітингу, організатор акції непокори Андрій Панойотов.
Зрештою, під натиском людей паркан утретє за тиждень вдалося повалити додолу, а протестувальникам — уже вкотре наблизитися впритул до входу парламенту. З вигуками «Банду — геть!» розлючений натовп уперся у потрійний кордон «Беркута». Якщо напередодні влада недооцінила можливості учасників мітингу, то вчора міліція принаймні втричі кількісно переважала мітингувальників, яких зiбралося трохи більше 3 тисяч. «Азаров казав, що двері влади завжди відкриті для діалогу. Але ж перед ними — не один кордон міліції», — обурювався у мегафон пан Панойотов, на що натовп відповів дружним: «Ганьба!».
Під час прориву до парламенту постраждав співробітник спецпідрозділу «Беркут», якому надали допомогу медики. Натомість прес–служба ВО «Свобода» поширила інформацію про затримання керівника прес–служби Київської міської організації партії Кирила Бабенцова та журналіста Едуарда Ігольникова.
Частина учасників мітингу відправилась до будинку уряду. А студенти з Харкова залишили для кожного депутата по гарбузу, які заздалегідь привезли із собою. «Дарунки» насадили на залишки багатостраждального паркану. «Прикро лише, що його знову відремонтують. І знову за наші гроші», — підмітила одна з приїжджих студенток.
Урешті–решт звернення від людей, щоб передати нардепам і очільнику уряду, забрали народні депутати Микола Катеринчук і Наталя Королевська. Остання, до слова, вкотре закликала українців бойкотувати 1 грудня робочий день на знак протесту проти дій нинішньої влади.
А Андрій Панойотов на запитання «УМ», що організатори акції мають намір робити далі, зазначив: «На це мають відповісти самі люди. Нагадаю лише, що ми використовуємо тільки законні методи протестів, і я впевнений, що не потрібно ніякої революції, аби скинути цю владу. Треба декілька сотень тисяч людей, які прийдуть під Раду — і, повірте, депутати, мов пацюки, втечуть на своїх вертольотах та літаках».