У понеділок увечері декілька інтернет–ресурсів поширили інформацію про те, що у столичний готельний комплекс «Прем’єр–Палац» увірвався десяток озброєних людей у масках, які не надали жодних документів та пояснень.
Як удалося вчора з’ясувати «УМ», тими «людьми в масках» виявилися працівники спецпідрозділу «Беркут». Про це розповів речник столичної міліції Володимир Поліщук. За його словами, операція була здійснена на вимогу прокуратури Шевченківського району. «Нею раніше було встановлено, що в приміщенні «Прем’єр–Палацу» здійснюється незаконна організація азартних ігор, — зазначив пан Поліщук. — Тому спецпідрозділ і супроводжував працівників прокуратури».
За словами речника, двоє охоронців спробували чинити опір міліції, але їх затримав «Беркут», а вчора матеріали щодо їхньої справи передано до суду. «Це не спланована операція спецпідрозділу, він просто виконував своє завдання», — додав Володимир Поліщук.
Однак докладнішої інформації про операцію ні в київській, ні в прокуратурі Шевченківського району довідатися не вдалося. В останній зазначили, що поки справа не передана до суду, жодної інформації вони не дають.
У самому ж готелі кидають слухавку після викрикування: «Брехня! Ніхто не нападав! До побачення!». Такий «тактовний» підхід пояснюється просто — керівництво закладу намагається вберегти репутацію, а тому будь–які проблеми, пов’язані з роботою готелю, не бажано виносити за межі вхiдних дверей зi швейцаром. Так само поводилися і працівники «Рівер Палацу», «Вареничної» і «Муракамі» — дебаркадерів–ресторанів та готелів, які, починаючи з літа, відбуксовувала транспортна прокуратура.
Однак, схоже на те, що нещодавня заява генпрокурора Віктора Пшонки, в якiй вiн зазначив, що «комп’ютерні клуби» і заклади, які продовжують незаконно працювати, закриють найближчим часом, виявилася неголослівною. Пшонка сказав також, що до цього часу їх, мовляв, «кришували» двоє прокурорів, яких уже заарештовано. Однак чому прокуратура одразу взялася за «Прем’єр–Палац», а не, приміром, за десятки дрібних МАФів iз віртуальними рулетками, що продовжують працювати біля виходів із метро мало не на кожній станції, — те іще питаннячко.