Заступник Генерального прокурора Віктор Пшонка приїздив до Харкова особисто прокоментувати хід слідства у справі про зникнення редактора газети «Новий стиль». За його словами, на сьогоднішній день правоохоронці відкинули чотири версії НП, які розглядали раніше. Тобто Климентьєв, з їхньої точки зору, не загинув у ДТП, не потонув, не став жертвою розбійного нападу і не був викрадений з метою викупу. Водночас слідчі як раніше, так і тепер вважають основною причиною зникнення редактора його професійну діяльність. Але при цьому не відкидають версії про вбивство через борги або родичами чи ймовірність ситуації, коли Василь Климентьєв живий–здоровий, але з якихось причин змушений десь переховуватися.
Найбільш слабким місцем проведеного слідства фахівці вважають той факт, що їм і понині не вдалося допитати одного з головних свідків справи, колишнього міліціонера Андрія Козира. Саме він нібито відвозив журналіста автівкою на Печенізьке водосховище для зйомок дачі податківця Станіслава Денисюка, діяльність якого «Новий стиль» регулярно критикував на своїх шпальтах. До того ж саме на цій водоймі й знайшли човен з мобільним телефоном та ключами Климентьєва. Тому свідчення Андрія Козира могло б дати відповідь на багато запитань, але він теж зник слідом за редактором. «Козир не був допитаний, тому що перебуває офіційно, я повторюю, процесуально, офіційно, у розшуку, — повідомив Віктор Пшонка. — До нього є питання».
Причини появи на водосховищі «безгоспного» човна — ще одна темна пляма слідства. Правоохоронці навіть після проведених експертиз не знають, як правильно розцінювати цей факт. За словами Віктора Пшонки, човен з особистими речами редактора може допомогти слідству, а може і спрямувати його у хибному напрямку, тому остаточного висновку з цього приводу ще не зроблено. У свою чергу, керівник слідчої групи Валерій Легецький сказав, що «зі стовідсотковою впевненістю не пов’язував би зникнення Климентьєва з поїздкою на водосховище». Тобто версія інсценування залишається актуальною.