Федоров не піде в опозицію до Зеленського та ігноруватиме протестувальників
Також він утримається від зустрічей із протестувальниками, які вимагають його поновлення на посаді. >>
Олександр Єфремов,
лідер фракції ПР у парламенті
— про можливу відповідь на блокування Верховної Ради опозицією:
— Невелика група представників опозиції ніякого компромісу не шукає. Я поставив їм просте запитання: якщо ми внесемо до порядку денного ваші питання і за них не проголосує зал, що ви будете робити? Вони відповідають: блокувати. Якщо опозиція і далі буде рухатися в цьому напрямку, авторитет Ради буде падати, і не залишається нічого, крім як ввести пряме президентське правління. Самі ж люди будуть про це просити.
(«Главред»)
Петро Симоненко,
лідер КПУ
— про «антиросійську» суть політики Партії регіонів:
— Партія регіонів замість задекларованої реальної політики об’єднання з Російською Федерацією, замість того, щоб іти шляхом ЄЕП, митного союзу, визнання російської мови державною, тупцює на місці. Ця партія–«временщик» — як кожна політична сила, що керується не ідеологічними принципами, а ідеєю захоплення влади і переділу власності, — сподівається звільнитися від громадських проросійських настроїв косметичними засобами. Кроки щодо Чорноморського флоту треба, безсумнівно, вітати, але чи не є вони кроками колоса на глиняних ногах?
(«Українська правда»)
Михайло Чечетов,
народний депутат від Партії регіонів
— про те, чому львівська організація «регіоналів» 1 вересня дарувала школярам книжки про історію ОУН–УПА та героїзм Бандери:
— В одних регіонах, можливо, потрібно вручати людям щось пов’язане з шахтарською працею. Наприклад, у Донбасі. У Дніпропетровську — щось пов’язане з металургією. На Харківщині та Херсонщині — щось із житницею. І у Львові точно так само. Це специфіка регіонів, пов’язана з роботою з виборцями... Адже ми — Партія регіонів — не причісуємо всіх під одну гребінку. Ми визнаємо, що ми різні.
(«Новий регіон»)
Ганна Герман,
заступник голови секретаріату Президента
— про необ’єктивний характер резолюції Європейської народної партії, яка засуджує владу України за цензуру:
— Треба приїхати і подивитися телепрограми, перш ніж заявляти, що в нас немає свободи слова... Опозиція, відколи повернулася з Сардинії, кожну п’ятницю (...) в новинах. Якщо вони нічого не робили ціле літо, а були на морях, то ми не могли їх шукати, щоб притягнути в телевізор.
(УНІАН)
Олег Ляшко,
народний депутат від БЮТ
— про купівлю бізнес–структурами голови СБУ Хорошковського студії «95–й квартал»:
— Доживемо до того, що СБУ буде жарти для телебачення писати.
(ТРК «Україна»)
Також він утримається від зустрічей із протестувальниками, які вимагають його поновлення на посаді. >>
Державний секретар США Марко Рубіо заявляє, що Вашингтон докладе нових зусиль, спрямованих на відновлення мирних переговорів і припинення війни між росією та Україною. >>
На командира 2-го корпусу Нацгвардії «Хартія» Ігоря Оболєнського кілери скоїли спробу замаху. Підозрюваного в нападі та його спільника затримали. >>
Командир Третього армійського корпусу бригадний генерал Андрій Білецький заявив, що до закінчення війни з росією не буде балотуватися в президенти. >>
Новий Головнокомандувач ЗСУ генерал-майор Михайло Драпатий ще 26 липня видав розпорядження про тимчасове призупинення поповнення штурмових полків Сухопутних військ новим особовим складом. >>
Коментуючи інцидент з російською ракетою, що впала у Люблінському воєводстві, Польський прем'єр Дональд Туск зазначив, що немає підстав, що саме Польща була її ціллю. >>