Є наказ: йому — на Захід, їй — «в другую сторону»...

Є наказ: йому — на Захід, їй — «в другую сторону»...

Учорашній день був густо наповнений візитами високоповажних європейців: до Києва, за дивним збігом обставин та службових графіків, прилетіли Генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер, прем'єр-міністр Нідерландів Ян Петер Балкененде та наступник скандально відомого Роналда Паксаса — в.о. президента Литви Артурас Пауласкас.

Дарованій картині в підрамник не зазирають

Дарованій картині в підрамник не зазирають

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Учора відбулася передача Нідерландам 142 малюнків ХV—XVII століть із колекції Франса Кенігса, які досі зберігалися в київському музеї ім.Богдана та Варвари Ханенків. Це, власне, роботи, викрадені радянськими військами з Німеччини, а до того за вказівкою Гітлера їх було незаконно вилучено з Роттердамського музею. Тепер вони повернуться на батьківщину. Леонід Кучма, представляючи малюнки прем'єр-міністрові Нідерландів Яну Балкененде, просив у преси не розглядати цей факт як політичну акцію.

«Блок-майстер» проти ЄЕП

«Блок-майстер» проти ЄЕП

Сьогодні, згідно з домовленостями керівників України та Росії, парламенти обох країн спробують проголосувати за пакет угод щодо формування Єдиного економічного простору. Після повернення позаминулих вихідних iз чергового засідання так званої Групи високого рівня апологет ЄЕП, перший віце-прем'єр українського уряду Микола Азаров обіцяв, що «синхронним плаванням» займуться всі учасники ЄЕПівської «четвірки» — тобто ще й Білорусь та Казахстан.

Володимирович до Володимировича

Володимирович до Володимировича

Українська влада вже анітрохи не соромиться відверто цілувати чобота російському панові. Ба більше — вона цим пишається. Інакше навряд чи всі центральні телеканали України з таким задоволенням смакували б подробиці візиту головного адміністратора нашого Леоніда Кучми, Віктора Медведчука, до білокам'яної, де його приймав «їхній» Володимир Путін. «Ми уважно стежимо за тим, що відбувається в Україні. Сподіваємося, що всі плани будуть реалізовані», — по-батьківському підбадьорив свого візаві російський президент. «Спасибі за підтримку. Ми її відчуваємо і сподіваємося, що наші відносини будуть продовжуватися в такий же спосіб», — парирував посланець Президента українського.

Медведчук, та не той

Медведчук, та не той

До виборчкому 136-го Центрального виборчого округу Одеси станом на 15-ту годину вчорашнього дня подали заяви про намір балотуватися кандидатом у народні депутати України аж 47 громадян. У тому числі донька голови Центральної виборчої комісії Сергія Ківалова, котрий недавно склав свої депутатські повноваження як обранець цього округу, — Тетяна Ківалова, лідери партій «Громадський контроль» Василь Волга та «Яблуко» — Михайло Бродський, депутат Одеської міськради Георгій Селянин, другий секретар Одеського обкому Компартії Микола Копит та інші. Як поінформувала «УМ» секретар виборчкому Тетяна Самуйлова, «зареєстровано також заяву громадянина Віктора Медведчука, але не того, що очолює Адміністрацію Президента України».

Всі статті рубрики