Московські «понти» пані Курні

Московські «понти» пані Курні

Зіркова поп-діва Анна Курникова, схоже, остаточно зав'язала зі спортом і перейшла на заробляння грошей рекламою та стосунками з багатими чоловіками. Власне, молода росіянка, котру так обожнюють західні цінителі жіночої вроди, не досягла в тенісі фактично нічого суттєвого — не виграла жодного одиночного турніру, а від певного часу послалася на травму спини і знай відстрочує своє «повернення» у професійний спорт. Поки що жодна з обіцянок Курні виступити на такому-то турнірі не збулася, і фахівці вважають, що Анна не повернеться взагалі. Ну хіба що, можливо, візьме участь у якомусь показовому матчі, граючи не на спортивний інтерес, а вже звично «торгуючи» своєю фігурою.

Футболіст виявився стрибуном. У гречку

Футболіст виявився стрибуном. У гречку

У житті суперзіркового і водночас найпопсовішого футболіста Девіда Бекхема — чорна смуга, та ще й яка! Невдачі його клубу, мадридського «Реалу», який ризикує в цьому сезоні залишитися без жодного трофею, — то ще квіточки. Ягідки — особисте життя англійського півзахисника. Хвиля одкровень його коханок в інтерв'ю бульварним виданням поставили під великий знак питання шлюб Девіда та колишньої «Пош-спайс» Вікторії, хоча ще зовсім недавно цей самий шлюб вважався ледь не ідеальним.

Через роки, через віки...

Через роки, через віки...

38 років тому після концерту у Веллінгтоні (Нова Зеландія) у бас-гітариста легендарної групи «Роллінг Стоунз» Білла Уайтмена поцупили гітару. Ця прикрість, звісно, неприємно вразила молодого музиканта, бо на той час він іще й уявити не міг, що незабаром увійде до переліку найвідоміших і найбагатших бас-гітаристів ритм-енд-блюзу й рок-н-ролу. Однак гастролі тривали, і замислюватися над втратою улюбленого інструмента було ніколи – «роллінги» купили хлопцю новий «бас» й інцидент із крадіжкою призабувся. А в 1993-му Білл, програвши у «Роллінг Стоунз» понад 30 років, вийшов зі складу групи й створив власний гурт – «Ритм Кінгз». «Королі ритму» теж виявилися дуже популярним колективом (хоча до «РС» їм, звісно, було далеко) й записали кілька вдалих альбомів, окрім того, Уайтмен «бавився» сольними виступами, словом, не скучав. Про втрачену в далекому 66-му гітару, звісно, ні сном нi духом не згадував...

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Коли Бог вирішив покарати чоловіка, він витягнув із нього ребро й клонував жінку. На цьому він заспокоївся і сказав: «А душу з нього вона тепер і сама витягне».

Всі статті рубрики