Наприкінці робочого дня у понеділок інтернет–видання «Главред» та група сайтів «Главред» (VIP.glavred, Stars.glavred, Sport.glavred та Stolitsa.glavred) оголосили про початок безстрокового страйку. Причина — невиплачені зарплати за грудень і січень та заборговані з вересня гонорари позаштатникам. На зборах трудового колективу за страйк проголосувало 37 із 55 співробітників. До інтернетників також приєдналися співробітники щотижневого журналу «Главред».
Трудові колективи названих сайтів та журналу упродовж останніх трьох місяців тричі письмово зверталися до керівництва ТОВ «Главред» із вимогами погасити заборгованості. Керівництво двічі збирало працівників і обіцяло «через тиждень вирішити проблеми». Результат — спочатку виплатили зарплати за листопад, а за другим заходом — частково розрахувалися за грудень, видавши кожному від 3 до 20 відсотків заборгованого.
1 лютого нібито прес–служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності уже повідомляла про страйк главредівців. Проте того ж дня головний редактор журналу «Главред» Діана Дуцик спростувала цю інформацію, назвавши її провокацією. Заспокійливою для журналістсько–видавничої команди стала зустріч 10 лютого керівників видань холдингу «Главред–медіа», часткою якого є «Главред», з одним із акціонерів — Олександром Третьяковим. Тоді Третьяков повідомив про досягнення домовленостей про продаж ним Ігорю Коломойському своєї частки в холдингу «Главред–медіа», а також у інших афілійованих із ним медіаструктурах, за 4 мільйони доларів США. Також ішлося про те, що покупець частки додатково інвестує в холдинг суму близько 12 мільйонів доларів для подальшого погашення кредиторської заборгованості, в тому числі й із заробітної плати, що виникла у структур холдингу. 15 лютого ще вийшов сьомий номер журналу «Главред», а вже минулої п’ятниці на 99 відсотків у редакції знали, що цього тижня читач не побачить видання.
У «Главреді» кажуть, що найімовірніше, Олександр Третьяков видає бажане за дійсне: народному депутатові, що має заборгованість перед Коломойським, вигідно було б розрахуватися медіаактивами. Але чи так уже необхідні вони Коломойському? Існує версія, що на ці домовленості активно впливає політична ситуація, коли Третьякова і наближених до нього депутатів із «Нашої України» хочуть спонукати зайняти потрібну позицію стосовно посади Прем’єра. Як би там не було, поки що «Главреду» нічим заплатити за друк журналу і працівники сидять без зарплат, а позаштатні автори уже підшукали собі інші видання.
«У нас уже підготовлене звернення до прокуратури Києва з приводу прокурорського реагування на невиплату заробітної плати, — розповідає «УМ» голова страйкому «Главреду» Олександр Міхельсон. — Чи будемо ми його подавати, залежить від домовленостей із керівництвом «Главреду», зустріч із яким заплановано на середу на 10.00».