Жахлива трагедія, яка сколихнула місто, сталася о 22–й годині 31 липня цього року. На шаленій швидкості п’яний водій за одну мить позбавив життя 39–річну жінку з 13–річним сином та двох її племінників — 9 і 12 років. Жінка з підлітками саме поверталася з магазину, дотримуючись усіх правил дорожнього руху і рухаючись по пішохідному переходу. Звідки вилетів «Лексус», ніхто й не зрозумів, але перед переходом авто так і не загальмувало. Людей розкидало на кілька метрів. Те, що водій був п’яний, не викликало сумнівів. Чоловік навіть не спробував вийти з машини й одразу почав кудись телефонувати. Розлючені свідки намагалися розбити скло і витягти водія, та їм не вдалося, а згодом приїхали правоохоронці, які й врятували злочинця від людського гніву.
49–річного чернівчанина одразу заарештували, його прізвище тримали в таємниці, утім люди вирахували вбивцю малолітніх дітей та жінки. З’ясувалося, що це чернівецький бізнесмен, пов’язаний із розмитненням автівок. Відтак його прізвище з’явилось на форумах багатьох сайтів. Що цікаво, позитивних відгуків про зарозумілу сім’ю практично не було, та й сусіди згадували зверхність і нахабність обвинуваченого. А вбиті горем батьки не могли прийти до тями. Василь Ватаман водночас втратив улюблену дружину Олену, сина Максима й двох племінників із Хмельницького — Марію та Михайлика. Діти приїхали в гості до тітки, гуляли по місту, фотографувались, а ввечері попросили ще морозива. Магазин був практично через дорогу, і Олена Ватаман із сином та племінниками, не відчуваючи біди, пішли по покупки. Настрій був святковий і гарний. Буквально через півгодини всі четверо загинули від страшного удару п’яного водія. На час трагедії Алла Шевченко, мати двох загиблих дітей із Хмельницького, була на восьмому місяці вагітності. Їй ледве вдалося доносити і народити здорову донечку. Василь Ватаман залишився з 15–річною донькою.
Мешканці міста були впевнені, що водію вдасться уникнути серйозного покарання. Судові засідання весь час переносились — то через епідемію, то свідків немає, то підсудний вимагав, аби його захищала ще й дружина. Щоразу до Першотравневого суду приїжджали рідні і близькі загиблих з Хмельницького з фотографіями дітей у руках. Прокурор вимагав для підсудного 10 років ув’язнення. Потерпілі — матеріальну та моральну компенсацію: Василь Ватаман — 1 млн. 600 тис. грн, а сім’я Шевченків із Хмельницького — 11 млн. грн. Найбільше обурення присутніх викликало повідомлення, що водій їхав зі швидкістю 50—60 кілометрів на годину. Зрештою вчора Феміда винесла остаточне рішення: 10 років позбавлення волі і на три роки позбавлення можливості керувати автомобілем. А також зобов’язала сплатити компенсацію рідним загиблих у сумі 700 тисяч гривень: 300 тисяч сім’ї Ватаман і 400 тисяч гривень — сім’ї Шевченків.
На місці трагедії спершу поставили світлофор і «лежачого поліцейського». Але потім прибрали: водії, бачте, скаржаться, що доводиться гальмувати саме там, де можна на повну розігнатися...