ПРИКОЛИ про сварки між чоловіками і дружинами
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
Мистецтво в маси можна не лише нести — іноді воно спроможне їхати туди саме. Такий принцип узяли на озброєння керівники Баварської державної опери в Мюнхені. І створили будівлю оперного театру на колесах.
Основним матеріалом для виготовлення футуристичної споруди під назвою «Павільйон–21» став алюміній. «Переносний» театр становить собою збірно–розбірну конструкцію, трохи схожу на гострокутну Сіднейську оперу, і має глядацький зал на 300 посадочних місць. У розібраному вигляді опера–«конструктор» уміщається в стандартний контейнер, що робить зручним її транспортування.
Архітектор Вольф Прікс пояснив журналістам, що дизайн будівлі створювали на основі комп’ютерної просторової моделі... музичних тонів із пізнього Джиммі Хендрікса. А завданням архітектурного бюро стало поєднання форми і функціональності.
«Тепер театр їде до людей — замість того, щоб люди приїжджали в театр. Так було в давні часи трубадурів, на які ми орієнтувалися зі своєю задумкою», — пояснює прес–секретар пересувної опери з Мюнхена.
Перших глядачів це вогнище культури прийме наступного року. Спершу алюмінієву конструкцію встановлять у Мюнхені на Маршалплатц, біля головної будівлі Баварської державної опери, а вже потім будинок відправиться у постійний гастрольний тур по Німеччині. Планується, що опера на колесах стане майданчиком для різноманітних культурних експериментів.
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
Майбутній комедіант народився 6 січня 1955 року в сім’ї Еріка Аткінсона та Елли Мей Бембридж. >>
Наймолодшою в Україні дитиною, яка пропливла 25 метрів у басейні, стала одеситка Емма Клочкова, якій лише 2 роки й 4 місяці. >>
Про запуск лімітованого випуску “Третя Штурмова” за проєктом “Власна марка” оголосила Укрпошта. >>
Двоє українців перепливають Атлантичний океан, аби зібрати кошти на лікування та реабілітацію поранених військових: ветеран Іван Гаврилко та капітан і волонтер Дмитро Резвой на сьогодні пройшли на човні вже половину шляху. >>
Лео Мол (англ. Leo Mol; справжнє ім'я Леоні́д Григо́рович Молодожа́нин) - автор пам’ятників Тарасові Шевченку у Вінніпезі, Вашингтоні, Буенос-Айресі, Санкт-Петербурзі, Оттаві і Івано-Франківську. >>