Навіщо стільці ламати? Дорого ж!

Навіщо стільці ламати? Дорого ж!

Лафа скінчилася — тепер тим парламентаріям, у яких немає кількох зайвих тисяч одиниць національної валюти, доведеться випускати зайву енергію не в сесійному, а принаймні в тренажерному залі. А якщо пустотливі рученята таки не втримаються й поламають мікрофон, стілець або систему «Рада», пильний персонал Верховної Ради одразу вирахує суму завданих збитків із зарплатні непосидючого нардепа. А все через те, що у спікера парламенту Володимира Литвина урвався терпець, і голова законодавчого органу підписав розпорядження про те, щоб iз законного місячного заробітку депутатів, які беруть участь у бійках у сесійній залі, вираховували суму завданих збитків

Скаржитись не можна позиватися

Скаржитись не можна позиватися

Генпрокуратура й надалі розповідатиме всьому світові, що кров розстріляного разом із дружиною просто на злітній смузі донецького бізнесмена й нардепа Євгена Щербаня та його колеги по парламенту, застреленого у ліфті власного будинку, екс-голови Нацбанку Вадима Гетьмана, — на руках колишнього Прем'єр-міністра України Павла Лазаренка. І хоча сам Павло Іванович категорично не згоден із такими звинуваченнями і запевняє рідних та близьких загиблих парламентаріїв, що жодним чином не причетний до їхньої смерті, українська Феміда вважає інакше.

«СС» проти Сендака: хто кого?

«СС» проти Сендака: хто кого?

Нинішня сесія Львівської обласної ради повинна дати відповіді на чимало запитань, які виникли у протистоянні «нашоукраїнців» із провладними групами в депутатському корпусі — проесдеківською «Соціальною справедливістю» та «Діловою Львівщиною», куди входять здебільшого депутати, які обіймають ті чи інші посади у чиновницькій ієрархії. У середовищі депутатів у минулі вихідні відбувалися бурхливі процеси, що супроводжувалися різноманітними заявами та обіцянками-закликами прийти на сесію облради, останнє засідання якої відбулося ще 23 грудня минулого року.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

26 березня 1933 року

26 березня 1933 року

Власне, результати виборів міського голови Ромен, що на Сумщині, 28 березня стали відомими ще 26-го. Саме цього дня територіальна виборча комісія вирішила подати до суду на одного з трьох кандидатів на посаду міського голови. Нагадаємо, кандидатами були Микола Калашник, який виконував обов’язки міського голови, а до цього очолював певний час районну державну адміністрацію, недавній донеччанин, заступник голови облдержадміністрації Микола Соколов, а також представник об’єднаної опозиції, соціаліст Олексій Біловол. Пропонуємо вгадати з трьох разів, на кого з цих кандидатів було подано?

Каштановий переляк

Каштановий переляк

Мільярдер Джордж Сорос учора прилетів до Києва. Чи не вперше Сорос зіткнувся з дещо дивним інтересом в Україні до своєї персони: напередодні візиту він потрапив у «темники», провладна преса та телеканали лякали українця «привидом» цього супербагатія, який робить гроші не тільки на біржах, а й на «демократичних переворотах». Острах того, що Сорос привезе в Україну сценарії «каштанової революції» — аналог грузинської «трояндової революції», додали нинішньому візитові особливої гостроти. Шлях мільярдера по «неньці» почали відстежувати всі хоч трохи небайдужі до політики співвітчизники. Власне, пан Джордж має нагоду спитати безпосередньо у Президента Кучми про природу такої нездорової цікавості окремих провладних ЗМІ до його поїздки в Україну — у порядку денному його візиту ця зустріч записана на 31 березня.

Всі статті рубрики