«Скажи мені, буржую, де мої гроші?»

«Скажи мені, буржую, де мої гроші?»

Учора в Києві близько двох тисяч людей узяли участь у мітингу протесту, організованому Національним форумом профспілок України. Організатори запевнили, що мітингувальники представляють понад 150 підприємств із усіх регіонів України. У руках вони тримали гасла: «Поверніть нам зароблені гроші!», «Щоб ви жили на нашу зарплату!», «Депутатам наші зар­плати!», «Робітники не повинні платити за кризу!». Більшість учасників мітингу — молоді люди віком до 30 років. За словами організаторів, молодь змушена йти на радикальні заходи для того, щоб захистити права своїх дітей та батьків: «Ми не повинні платити за кризу. А наступна хвиля кризи, яка нас чекає до кінця року, буде ще жорстокішою». Занепокоєння профспілок викликає очікувана восени хвиля звільнень та невиплат зарплатні.

Винних немає

Винних немає

За смерть Євгена Кушнарьова ніхто відповідати не буде. Верховний Суд залишив у силі рішення Апеляційного суду Харків­ської області про амністію Дмитра Завального, якому інкримінували ненавмисне вбивство політика. Вже за кілька днів це рішення набуде чинності, і будуть знищені усі зібрані по цій справі речові докази. Адвокат звинуваченого Володимир Олевський вкотре наголосив, що його підопічний визнав вину у смерті народного депутата лише для того, аби скористатися правом на амністію. І оскільки раніше Завальний ніколи не мав проблем із правосуддям й інкримінований йому злочин не є тяжким, Верховний Суд визнав переконливими аргументи харківських колег, поставивши у цій справі остаточну крапку. Озвучене рішення, згідно з законом, перегляду не підлягає.

Підсадні качки

Підсадні качки

Буквально за кілька днів на Полтавщині зафіксували два випадки, які засвідчують: деяким нашим мисливцям не можна доручати не те що сучасну зброю — навіть пукалки з бузини... Судіть самі. Спершу в одну з кременчуцьких лікарень із дробовими пораненнями голови, живота й легенів потрапив 42–річний чоловік, який полював на пернату дичину у плавнях поблизу села Білецьківка. Як з’ясували правоохоронці, такого несподіваного «гостинця» підкинув йому 50–річний мешканець сусіднього Світловодська.

В’язниця у... дитячому парку

В’язниця у... дитячому парку

Багаторічний міський голова Дніпро­петровська Іван Куліченко до кожного дня міста, який відзначається у вересні, не втомлюється придумувати, так би мовити, «фішку» — основний захід, що має стати «цвяхом програми». Торік, приміром, сюрпризом стало відкриття сучасного стадіону «Дніпро — Арена» за участі Президента України Віктора Ющенка. І тоді почали вважати, що Дніпропетровськ схопив бугая за роги — мовляв, поява футбольної арени, вважай, автоматично забезпечує йому роль одного з господарів Євро–2012. Проте згодом стався усім відомий конфуз — УЄФА виключила обласний центр із переліку міст, які прийматимуть матчі європейського футбольного форуму.

Пансіон для «особливих» дітей

Пансіон для «особливих» дітей

Учора у Києві відкрився соціальний центр цілодобового догляду за дітьми–інвалідами, розрахований на 12 ліжок. Центр розмістився в одноповерховій будівлі на території першої дитячої лікарні. КМДА передала будівлю в безкоштовну оренду Спілці самаритян України, яка зробила необхідний ремонт, а німецька компанія «Метро груп» виділила для облаштування закладу декілька десятків тисяч євро. До реалізації цього проекту приєдналися кілька благодійних фондів, які пожертвували на облаштування центру для дітей–інвалідів близько 50 тисяч євро.

«Соколята» без батька

«Соколята» без батька

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

8 вересня не стало 42–річного співака та автора пісень «Соколята», «На острові чекання», «Сповідь», «Панує ніч», «Я тебе розлюбив», «Віра, Надія, Любов», «Шалений час», «До рідного дому», «Ковток вина». За словами друзів, Слава Хурс у той день був на рибалці на рідній Волині. Він уже давно хворів на цукровий діабет. На березі в нього стався напад, співак упав у воду і віддав Богові душу.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Нація «в корені»

Нація «в корені»

В Україні відбувається спражній «деревомор», кажуть екологи. На очах гинуть тисячолітні дуби, які «бачили» Шевченка, 600–річні горіхи та рідкісні фісташки. Аби не допустити зникнення зелених «старожилів», Київський еколого–культурний центр спільно з Державною службою заповідної справи Мінприроди розпочали перепис найстаріших дерев України, яким більш ніж 500 років. Як розповів «УМ» директор центру Володимир Борейко, вже завершено інвентаризацію сотні найстаріших дерев Києва, а сьогодні велетнів–старожилів розшукують по всій Україні. Усі старання екологів спрямовані на те, аби налагодити охорону та опіку над живими пам’ятками природи.

Всі статті рубрики