Прихід на ВАТ «Рівнеазот» нових господарів найперше призвів до перегляду взаємостосунків підприємства з міською владою Рівного. Йшлося про те, що внаслідок тривалої нестабільної економічної діяльності хімічного гіганта об'єкти соціально-побутової сфери, розташовані на мікрорайоні «Ювілейний» обласного центру (свого часу він спеціально створювався під «хіміків») перетворилися на непосильний тягар для підприємства. Тоді й було ініційовано передачу на баланс міста гуртожитків житлового фонду, об'єктів соціально-побутового призначення і дендропарку «Ювілейний», який має загальну площу 13 гектарів. За роки, які минули, сам дендропарк, хоча і є чи не єдиною зоною відпочинку для мешканців мікрорайону, опинився у вкрай занедбаному стані й нині потребує значних капіталовкладень у реконструкцію, тобто на впорядкування і капремонт освітлення, кольорового фонтану, дитячого автомістечка, танцювального майданчика тощо.
Адже частину з того, що мав дендропарк, вже остаточно втрачено — така доля, зокрема, спіткала колесо огляду. Їх у місті всього два, одне працює у Центральному міському парку культури й відпочинку імені Тараса Шевченка, інше — на території селища «Ювілейне», нині придатне тільки на металобрухт. Воно, між іншим, було «удостоєне» окремого пункту в угоді про передачу дендропарку під управління міста — Рівнеазот повинен його списати й демонтувати власним коштом. Натомість за рахунок бюджету міста нові власники дендропарку — державне комунальне підприємство «Міське об'єднання парків культури і відпочинку» — просять передбачити 150 тисяч гривень на придбання трьох розбірно-переносних атракціонів на заміну тих шести, що встановлені в дендропарку та давно вийшли з ладу. Це — трохи менше половини всієї суми, потрібної для приведення в порядок території зони відпочинку. За підрахунками директора об'єднання парків культури та відпочинку М. Кравчука, остаточна сума необхідних дендропарку коштів становить понад 340 тисяч гривень, з яких понад 84 тисячі на рік потрібно витратити тільки на щоденні роботи з підтримання у зеленому куточку чистоти та порядку.
Та найприкріше, що доля дендропарку «Ювілейний» нині вирішена винятково на папері — резолюція начальника управління бюджету та фінансів виконкому Рівного В.Балицького вельми лаконічна: «Тільки в межах коштів, передбачених у бюджеті». А це означає, що облаштування дендропарку, де на 13 гектарів землі приходиться усього 100 дерев, відтягнеться на невизначений термін, адже сума, необхідна «Ювілейному», навіть більша за ту, яка потрібна для утримання ще двох парків — Перемоги та Молодіжного, де кошторис витрат становить ще 330 тисяч гривень на рік і у підсумку набагато перевищує ту кількість грошей, яка передбачена у бюджеті-2004 обласного центру для цього.