Запах Брітні

Запах Брітні

Колись зірки шоу-бізнесу змагалися одне з одним у професійних якостях: хто краще заспіває, станцює, пройдеться по подіуму чи зіграє на знімальному майданчику. Але потім ця одноманітність їм набридла, і тепер ідеєю-фікс для кожної другої знаменитості стало намагання обійти своїх колег у запровадженні нової лінії одягу, косметики чи парфумерії. Складається враження, що незабаром «справжнім» фахівцям у цих галузях нічого буде й робити.

«Лебеді материнства» з ухилом у дурну мультиплікацію

«Лебеді материнства» з ухилом у дурну мультиплікацію

Для Андрія Малишка еталоном матері була та, що «ночей недоспала» і «водила у поля край села». Інша справа — сучасні підлітки. Невідомо, який би рейтинг материнства склали на підставі опитування дітей в Україні, а анкетування тінейджерів у Великій Британії дало дуже несподівані результати. Як повідомяє сайт телеканалу Sky News, англійські підлітки обрали найкращим образом сучасної неньки... персонаж відомого мультфільму «Сімпсони» — Мардж Сімпсон. Саме ця мультяшна тітка з довжелезною «копицею» синіх патлів перемогла в соціологічному опитуванні, проведеному на замовлення дуже благодійної організації «Спілка матерів».

Лав знову пустилася берега

Лав знову пустилася берега

Кортні Лав, мабуть, ніколи не втихомириться. Щойно цю епатажну дамочку випускають із в'язниці або витверезника, як вона знову туди потрапляє. Недаремно ж колись цю шалену рокершу покохав навіжений лідер «Нірвани» Курт Кобейн — ото була парочка.

Купіть труси. Неношені, з діамантами...

Купіть труси. Неношені, з діамантами...

Рекламні кампанії бувають різні, іноді дуже навіть витратні і зі справжніми призами. Скажімо, британська фірма з виробництва нижньої білизни «Госсард» як пообіцяла «сюрприз» одному зі щасливих покупців жіночих трусиків, так слова й дотримала. Така собі 22-річна Лора Джеррард із графства Ланкашир придбала в універмазі нібито звичайні «панталони», але коли, за умовами лотерейної акції, продиктувала продавцеві код, указаний на звороті, то виявилося, що, окрім цього предмета туалету, вона стала власницею трусиків-«стрінгів» від «Госсард», інкрустованих справжніми діамантами.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Є таке відчуття, що німецька й російська мови – споріднені. Бо ж як пояснити, що в німецькому прийменник, який вказує на напрям, — nach?!

Всі статті рубрики