Із секретними налаштуваннями. У фінальній серії суперліги «Дніпро» прагне взяти реванш у «Київ-Баскета»
Уже кілька сезонів стабільне лідерство в чоловічій баскетбольній суперлізі утримує «Дніпро». >>
Позавчора в Ханти–Мансійську стартував заключний етап Кубка світу, який стане фінальним акордом сезону «стріляючих лижників». У програмі змагань в автономному окрузі Югра передбачені спринт, гонка переслідування та масовий старт, що завершить етап у неділю.
У перші два змагальні дні кращих визначали спринтери. У чоловічій програмі найбільше зацікавлення викликала суперечка за Великий кришталевий глобус переможця загального заліку, що точилася між нев’янучим норвежцем Оле–Ейнаром Бйорндаленом та поляком Томашем Сікорою. Томек цього сезону лише п’ять разів сходив на п’єдестал, але більш–менш стабільні результати дозволяли йому залишатися в числі лідерів за набраними очками. Останній спринт сезону розставив усе на свої місця: норвежець укотре фінішував у призерах, а Сікора прийшов лише 18–м. Бйорндален отримав також Малий кришталевий глобус — за найбільшу кількість перемог у цьому виді змагань.
Найліпшим результатом українців того дня стало місце В’ячеслава Деркача в третьому десятку. Домігся він цього навіть попри два промахи на дистанції. Хай там як, у Кубку націй наша збірна посіла сьоме місце, яке дозволить наступного сезону виставляти шістьох спортсменів на етапи Кубка світу (досі — п’ятьох).
Переміг же на 10 км німець Арнд Пайфер, чиїм найкращим досягненням до цього моменту були лише другі місця в естафеті. «У гонці переслідування мені тепер буде трохи незвично бігти, адже зазвичай переді мною стартують багато спортсменів, і ще кілька позаду», — із гумором у 22–річного Пайфера все гаразд.
Учора по обіді в Ханти–Мансійську змагалися жінки. Від України на 7,5 км бігли сестри Семеренко та Олена Підгрушна, однак в умовах сибірського морозу п’єдестал їм не скорився. Найкращий результат показала Вікторія, яка фінішувала п’ятою, продемонструвавши відмінну стрільбу.
8–й етап Кубка світу. Ханти–Мансійськ (Росія)
Спринт. Чоловіки. 10 км. 1. Пайфер (Німеччина) — 25 хв. 51,1 сек. (0 промахів). 2. Бйорндален (Норвегія) — +23,1 (1). 3. Зуманн (Австрія) — +27,3 (0)... 22. Деркач — +1.26,1 (2)... 30. Біланенко — +1.35,1 (0)… 39. Седнєв — +1.57,7 (1)... 56. Дериземля — +2.42,5 (3)... 63. Прима (усі — Україна) — +3.03,2 (3)…
Жінки. 7,5 км. 1. Бахманн — 20 хв. 49,8 сек. (0). 2. Хаусвальд (обидві — Німеччина) — +3,7 (0). 3. Олофссон (Швеція) — +19,3 (0)... 5. Вік. Семеренко — +43,4 (0)... 26. Вал. Семеренко — +1.42,0 (2)… 30. Підгрушна (усі — Україна) — +1.45,7 (1).
Уже кілька сезонів стабільне лідерство в чоловічій баскетбольній суперлізі утримує «Дніпро». >>
Греко-римська та вільна боротьба (разом із дзюдо) вже традиційно вважаються одними з найуспішніших для України олімпійських дисциплін — на кожних Іграх наші борці завойовують мінімум одну нагороду. >>
Із кожним туром, який наближує фініш чемпіонату України-2025/2026, усе виразніше вимальовується ім’я нового чемпіона. >>
Жіноча збірна України з боротьби стала переможницею командного заліку чемпіонату Європи-2026, який проходив в албанській Тирані. >>
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов зустрівся з українськими ветеранами та ветеранками – спільнотою Ігор Нескорених (Invictus Games) та відзначив їх державними нагородами. >>
За минулі роки неабиякої популярності в світі та особливо в Україні набрали змагання на витривалість. >>