Днями у переліку жертв фінансової кризи опинилися два друковані україномовні видання медіа–холдингу KP Media — жіночі журнали «Пані» та «Вона». Обидва видання виходили з 2007 року. У KP Media стверджують, що журналісти, котрі працювали у проектах, залишаться працювати в компаніїї.
На скорочення третини штату і зниження розміру гонорарів акторам на 30—70 % скаржаться й у групі компаній «Стар Медіа» (основна діяльність — зйомка фільмів і телесеріалів для телебачення). Водночас тут заперечують чутки про нібито серйозні проблеми, які переживає холдинг. За словами голови наглядової ради «Стар Медіа» Влада Ряшина, у керівництві лише намагаються знайти шляхи для скорочення поточних витрат. «Ми скорочуємо дорогі, наприклад кінопрокатні, проекти. Скорочуємо людей, які не безпосередньо працювали у виробництві, а обслуговували його. Це нормально», — сказав Ряшин у коментарі виданню «Телекритика».
Уже з січня наступного року з екранів українського ТБ може зникнути ранкова програма «Сніданок з «1+1». Інформацію про це підтвердила виданню «Дуся» ведуча програми Ілона Довгань. «Те, що закривають «Сніданок», — не секрет. У нас є звільнення, є списки... Буде більш коректно, якщо прізвища називатимуть ті особи, які мають на це повноваження. Я залишаюсь у «ТСН», — повідомила журналістка. У службу «ТСН» перейде також і другий ведучий «Сніданку» — Сергій Швець, а ось щодо решти творчого колективу програми керівництво буде приймати індивідуальні рішення. За нашою інформацією, загалом штат студії «1+1» буде скорочено майже наполовину.
Водночас загрозливі тенденції до закриття україномовних медіа–проектів наштовхують на думку про певну залежність шансів на виживання від «мовного питання». Зокрема, мотивуючи закриття україномовного журналу «Новинар» улітку цього року президент KP Media Джед Санден заявив: «Журнал українською мовою продавався важко». Уже тоді постало питання про подальшу долю двох інших україномовних проектів холдингу — нині вже закритих журналів «Пані» та «Вона»