12.09.2008

Олімпізм

Чергові медалі для збірної України на Паралімпійських іграх у Пекіні здобули Роман Павлик (Т36, «золото» в бігу на 400 м), Максим Веракса й Сергій Кліпперт (SМ12, «золото» й «бронза» в плаванні на 200 м комплексом), Данило Чуфаров (S13, «бронза» в плаванні на 100 м вільним стилем), Тетяна Якибчук (F32–34/51–53, «золото» в метанні диску), Олександр Петренко (А, «срібло» у веслуванні).

Станом на 14 годину четверга наша команда завоювала 31 нагороду (11+7+13) і посідала п’яте місце загального заліку.

Шахи

Львів’янин Василь Іванчук удруге поспіль виграв на турнірі за участю шести гросмейстерів у Більбао (Іспанія). Позавчора українець білими фігурами змусив капітулювати азербайджанця Раджабова. Після восьми турів Іванчук набрав 11 очок і ділить третє місце з норвежцем Карлсеном.

Теніс

У другому колі турніру ІІІ категорії в Індонезії українка Ольга Савчук програла лідерові посіву, словачці Даніелі Гантуховій, із рахунком 1:6, 5:7.

Велоспорт

Супербагатоденка «Вуельта». 11–й етап (178 км). 1. Фрайре (Іспанія, «Рабобанк») — 4.19,28. 2. Боонен (Бельгія, «Квікстеп»). 3. Хаедо (Аргентина, СSС)... 107. Гривко («Мілрам»)... 131. Попович («Сайленс–лотто») — час переможця... 143. Густов (усі — Україна, CSC) — +0,52.