Гідротехнічна споруда — фонтан — зазвичай викидає зі свого «черева» просту воду. Кримчани підійшли до справи облаштування «водяного салюту» оргигінально. Замість звичайної води «Фонтан кохання» викидає назовні літри фірмового парфуму. З такої нагоди французький парфумер Крістоф Лакорен створив новий аромат під назвою «Кримська надія». Фонтан — фігура прекрасної, зрозуміло, оголеної русалки на морських хвилях. Щоправда, парфуми «не фонтанують» (у прямому значенні цього слова). З єдиного отвору струменить цівочка екстракту. За певну суму кожен бажаючий має можливість наповнити флакон і забрати з собою частину «надії».
Цікавий і сам автор пахучої русалки. Крістоф Лакорен, французький парфумер, який поселився в Україні. Захоплюючись поезією Пушкіна, він вивчив російську мову, і на створення фонтана парфумів месьє Лакорена надихнула поема про Бахчисарайський фонтан, а допомагав йому український скульптор Олександр Максименко. Власне, спочатку фонтанів було три — ще в Одесі, на знаменитій Дерибасівській вулиці, та у Бахчисараї, але ці два останні зараз демонтовані й зберігаються на складі у свого творця. Та не лише поезія пробудила у Крістофа Лакорена «Фонтан кохання»: його полонила кримчанка Маріанна, піаністка, до якої він одного разу потрапив на концерт. Відтоді минуло вже п’ять років. Крістоф Лакорен, аристократ за походженням і соціаліст за поглядами, оселився в селі на Одещині, де орендував виноградники місцевого колгоспу, чим врятував їх від вирубки.
Тепер французький парфумер вважає себе одеським виноробом, чим пояснюється ідея наступного його творіння. Незабаром планується відкриття ще одного незвичайного фонтана. Але тепер «заправлятимуть» його справжнісіньким вином. Проект перебуває в стадії розробки. Проте без охорони міліції, напевно, не обійтись.