За добу в Китаї від коронавірусу загинули 97 осіб, у світі — вже 1115 смертей

11:16, 12.02.2020
За добу в Китаї від коронавірусу загинули 97 осіб, у світі — вже 1115 смертей

Протягом минулої доби в Китаї зареєстровано 97 випадків смерті від пневмонії, спричиненої коронавірусом COVID-19; таким чином, загальна кількість померлих у світі становить 1115.

 

Про це повідомляє DW з посиланням на Державний комітет з охорони здоров'я КНР у середу, 12 лютого.

 

"Загальна кількість померлих унаслідок зараження новим коронавірусом у материковому Китаї вже сягнула 1113 осіб. Утім, кількість випадків нових заражень у країні вже другий день скорочується", - йдеться у повідомленні.

 

За даними держкомітету, за останню добу зафіксовано 2015 нових хворих, а загальну кількість заражених людей у КНР оцінюють у 44 тис. 653. Проте деякі експерти вважають, що ця статистика не враховує значну кількість інфікованих.


За межами материкового Китаю коронавірус забрав життя двох осіб - у Гонконгу та на Філіппінах. Загалом, крім КНР, ще в 25-ти країнах виявлено понад 400 випадків зараження.

 

Тим часом 174 особи заразилися коронавірусом COVID-19 на круїзному лайнері Diamond Princess, при цьому лише за останню добу - 39. Серед хворих є і двоє українців.

 

Як повідомляла УМ,  11 лютого Україна направить спеціальний чартерний рейс Київ-Ухань-Київ, який евакуює українців з китайської провінції Хубей, де поширюється коронавірус. Тим, хто не погодиться на карантин, відмовлять в евакуації.

 

Громадян України, яких евакуюють із Уханю, планують розмістити у закладі санаторно-курортного типу в Київській області.

 

Українці перед евакуацією мають дати письмову згоду на карантин в Україні. Наразі таку згоду дала 51 особа.

 

Чертерним рейсом в Ухань полетить 16 членів екіпажу, в Києві українців будуть перевозити 2-ма спецавтобусами. 

 

Ці 18 осіб (16 членів екіпажу літака і 2 водії автобусів) також змушені будуть залишитися на карантин.