Українська дилема Трампа
Суперечлива і драматична інтрига виборів у США завершилася обранням президентом Дональда Трампа . Кампанія ще тривало буде аналізуватися у пошуках відповідей на причини поразки К. Харріс і перемоги Д. Трампа. >>
Західні лдери під час Мюнхенської безпекової конференції. (Фото Офісу президента)
Десять років Україну намагається розшматувати на частини і знищити як державу путінський деспотичний режим . Із 24.02. 22 р. кремль пробує таке реалізувати через широкомасштабну збройну агресію .
Проте завдяки героїчним зусиллям ЗСУ та української нації сучасному антихристу путіну не вдалося реалізувати такий пекельний сценарій . У значній мірі через потужну мілітарну , фінансово - економічну , політико - дипломатичну і гуманітарну підтримку країн - партнерів глобальної демократії під лідерством США , ЄС і НАТО.
Свідченням подібного стали і цьогорічні саміти із економічних та безпекових питань у Давосі і Мюнхені , рішення " великої сімки " , ухвали Рамштайну . І хоча передвиборчі політичні змагання дещо загальмували підтримку США , є упевненість , що незабаром американське фінансування української сторони буде розблоковано .
Є необхідність окремо виділити потужну підтримку Києва з боку Великобританії . Як на урядовому рівні , так і від королівського двору . Острівна країна відчутно посилила спроможності ЗСУ на фронті танками " Challenger" , ракетами " Storm Shadow ", артсистемами , різною амуніцією . Пам'ятаємо візити у майже блокадний Київ прем'єр-міністра Б .Джонсона і його колег Л . Трас і Р. Сунака , ухвалення так потрібних воюючій країні багатьох рішень на Даунінг стріт , 10 .
Особливою є роль королівської родини . До і після інавгурації король Чарльз lll постійно позиціонує себе щирим прихильником України , рішуче і послідовно засуджує агресію росії проти нашої країни . Сприяє уряду у підтримці Києва та закликає світ спільними зусиллями подолати кремлівського монстра .
Останнім часом , у зв'язку із погіршенням стану здоров'я , монарх проходить курс лікування . Але українське питання постійно перебуває у полі зору короля .
Зайве наголошувати на тому , що українство загалом бажає монарху швидкого одужання .
Водночас , виникають морально - етичні обставини , що можуть затьмарити стосунки української держави із родиною Віндзорів та урядом Великобританії .
Так ,18.02.24 р. ранком на телеканалі 2+2 демонструвався український фільм про обставини трагічної загибелі принцеси Діани. В якому непереконливо і тенденційно викладено версію начебто причетності до загибелі народної принцеси королівської родини і ,зокрема , чоловіка королеви Єлизавети ll , герцога Едінбургського Філіпа . А також суперечливо викладено стосунки у родині Чарльза і Діани .
Закономірно виникають запитання . Чи на часі такий фільм ? Коли країна бореться за виживання і потребує партнерської допомоги Лондона . Коли уособлення такого король Чарльз lll хворіє і потребує солідарності власного народу і громадськості країн союзників і партнерів .
Чи такий контент фільму відповідає Кодексу етики українського журналіста . Де у ст. 3 зазначається , що " журналіст повинен з повагою ставитися до приватного життя людини " . У ст. 4 , що " журналіст не може називати людину злочинцем до відповідного рішення суду " . У ст. 9 , що " ...неприпустимим є розповсюдження інформації , що містить упередженість чи необгрунтовані звинувачення ".
Напевно подібне є предметом обговорення у Комісії із журналістської етики НСЖУ та розгляду у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення .
Враховуючи масштаби інформаційно - психологічних операцій кремля проти України ( ситуація із генералом В. Залужним ) , подібний факт мав би стати предметом дослідження і СБУ.
В сучасних умовах від усіх складових українського суспільства вимагається пильність і виваженість у доцільності діяльності , що може зашкодити справі повної деокупації суверенної території Вітчизни . Адже медійна доцільність не повинна домінувати над забезпеченням національної і державної безпеки .
Василь БОГДАН, експерт з питань безпеки, генерал - лейтенант
Суперечлива і драматична інтрига виборів у США завершилася обранням президентом Дональда Трампа . Кампанія ще тривало буде аналізуватися у пошуках відповідей на причини поразки К. Харріс і перемоги Д. Трампа. >>
Перші кроки як агресор більшовицька Росія зробила не 7-го, а 11 листопада 1917 року. Через три дні після проголошення в Києві незалежної Української Народної Республіки, що сталося 8 листопада. >>
Якщо хтось думає, що хейт – це джерело сили та енергії, то помиляється. Це болото, трясовина, в якій чим більше «дій» – тим більше людина загрузає і тоне, не може дихати, почувається брудною і паралізованою. >>
Ми маємо абсолютно ганебну заяву так званих митців до ЮНЕСКО з приводу збереження особливого російського характеру Одеси. Ми маємо схожі заяви в Полтаві, де хтось хоче зберегти пам'ятники присвячені Петру I. >>
Ціллю цієї агресії є знищення українців. Ця війна заряджена ненавистю до українців як нації. До наших цінностей, історії, культури і мови. Все, що складає основу нашої ідентичності – Росія офіційно називає нацизмом. Нашу державу – режимом і хунтою. >>
Так не повинно бути. Війна означає, що ті, хто в тилу, на державній службі, під бронею мають затягнути паски першими. Мало? Вперед, в окопи. Не можна виграти війну, коли влада з чиновниками і народ з Армією живе в двох різних Українах. >>