Обмін: боєць «Азову» повернувся з полону у важкому стані
Після важкої 86-денної оборони Маріуполя та тривалого часу у пекельному російському полоні наш боєць нарешті зможе побачити своїх рідних. >>
Що робиться для покращення якості індивідуальної підготовки солдатів, які навички і який час отримують люди на полігонах. (facebook.com/GeneralStaff.ua)
В мене нема вже ніяких емоцій щодо ворога, який відкрито щоденно говорить та показує, що мета Росії - знищення усіх українців, етнічна та політична зачистка усього живого як у Чечні, шляхом терору та масових вбивств, як Путін вже робив у 2000-х.
Я хотів би почути від нашого військово-політичного керівництва не тільки про те, що ми помстимося - помстимося, звичайно, це зрозуміло.
Але я хотів би почути що робиться для зменшення втрат наших військовослужбовців?
Що робиться, що зменшити кількість відео, коли потрапляють у полон по 1-2-3 особи на якихось забутих спшках, в умовах погано організованої оборони чи на у якихось поспіхом організованих атаках, без належної розвідки та управління?
Що робиться, щоб переглянути порядок організації та застосування військ та щоб дронів в армії стало більше ніж солдат, щоб сенсори різних типів стали стандартним спорядженням піхотної роти?
Що робиться для покращення якості індивідуальної підготовки солдатів, які навички і який час отримують люди на полігонах, чи затверджена оптимальна програма?
Що робиться, щоб проводити розбір втрат та потрапляння у полон, чи робляться висновки?
Що робиться, щоб знімати з посад командирів, які не здатні розумно застосовувати особовий склад, і щоб просувати ефективних бойових лідерів на командні посади?
Чим менше ми даємо вбивати себе на фронті - тим більше ми вбиваємо ворогів на фронті. І це не питання емоції, це питання організації, якому постійно потрібно приділяти увагу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЗС України просить Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду терміново звернути увагу на страту полоненого українського військового російськими злочинцями.
Після важкої 86-денної оборони Маріуполя та тривалого часу у пекельному російському полоні наш боєць нарешті зможе побачити своїх рідних. >>
Це - 21 мільйон доларів щодня для рф. Або 7,5 мільярдів доларів для агресора в рік. >>
Медіапростір просякнутий впевненістю, що у 2025 році війна в Україні завершиться. Це переконання шкодить як фронту, так і тилу. Воно дає примарну ілюзію, заспокоює та розслаблює в ситуації, коли розслабитись означає втратити державу та незалежність. >>
Дорогий Український народе, дорогі співвітчизники, на порозі нашого дому новорічна година. Минає надважкий 2024 рік. Я дуже хочу, щоб в цю мить кожен з нас глибоко, найглибше усвідомив: ми всі є часткою України і ми всі відповідальні за неї. >>
Ми не можемо дозволити собі бути слабкими. Інакше у путіна відсутня мотивація припиняти війну, адже жертви та гроші, якими він платить за неї, йому байдужі. >>
Перші кроки як агресор більшовицька Росія зробила не 7-го, а 11 листопада 1917 року. Через три дні після проголошення в Києві незалежної Української Народної Республіки, що сталося 8 листопада. >>