ЗНО: абітурієнти та «психологічне навантаження» від історії

16:33, 31.01.2023
ЗНО: абітурієнти та «психологічне навантаження» від історії

Історія України навіть у воєнний час не є обов'язковим предметом на ЗНО-2023. (Фото з відкритих джерел)

Виключення предмета "Історія" з ЗНО чиновники виявляється пояснюють "великим психологічним навантаженням" на абітурієнтів.

 

Знайомий лицемірний почерк -  зворушливою турботою "про дєтєй" прикривати стирання пам'яті, яке фактично стало  офіційною внутрішньою політикою "нових ліц" останніх років.

 

"Думать больно! Марафон смотрєть всєм!" - щоби не дай бог народ не навчився врешті решт бачити причинно-наслідкові зв'язки та хоча б банально порівнювати слова і дії своїх "слуг" в різні періоди.

 

Ну навіщо людям наприклад пам'ятати які нардепи голосували за Харківські угоди і  хто тоді були їхніми помічниками?

 

Хто з сучасних "патріотів" блокував отримання ПДЧ для вступу  України в НАТО ще в 2008 році?

 

Які "полководці" позбавляли  ЗСУ "надлишкового озброєння" та примудрялись передавати його "дружній" росії?

 

Врешті решт хто вже під час війни просував московські методички,  "розміновував" та "розводив", зупиняв ракетні програми, відновлював залежність від російських енергоносіїв, сажав військових в клітки та обсміював смертельну небезпеку біля кордонів?

 

Звичайно, осмислювати це "психологічно важко", куди простіше дивитись безальтернативні білоруськоподібні "єдині",  а потім через деякий час під ракетами дивуватись "чому не закрили небо".

 

Бо вас привчили жити одним днем, як метеликів, шановні абітурієнти.

 

Так що за майбутнє можна бути спокійним - забіг історичними граблями триватиме.

 

Щоби це спрогнозувати не треба бути зіркою тупорилої "Битви екстасенсів" - достатньо засвоїти матеріал кількох підручників з історії України та скласти тест.

  • Українські митці — не російські

    Пам’ятаємо, як у післявоєнні роки сталінська камарилья вела боротьбу з т. зв. «космополітами», тобто тими людьми, які, побувавши в Європі, цікавились європейським способом життя, культурою, мистецтвом тих народів, яких московія «асвабаждала от гньота буржуазіі». >>

  • Добровольці не знали, що їх «вижиматимуть» без ротаційних хвиль мобілізації

    Якби не "знали, куди йшли" - то путінський бліц-кріг би вдався, і держава не мала б часу для отримання допомоги, організації спротиву та мобілізації суспільства. Не знали тільки, що цей час буде бездарно просраний. >>

  • Закон про мобілізацію поганий і запізнілий

    Нині ми отримали не просто поганий, а ще й запізнілий закон, який не посилить мобілізацію нових захисників, але цілком може послабити мотивацію тих, хто захищає країну вже не перший рік. >>

  • Мобілізація: чотири болючих питання

    Відповідати за мобілізацію мають вмотивовані та компетентні люди. Міноборони та ТЦК нічого не роблять, чекають на добровольців та тих, кого інколи хапають у бусік. >>