Віримо Симоненку: Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Його рядки влучні як стріла і гострі як лезо, а лірика по-особливому прониклива. >>
Стосовно «крематорію» на Андріївському узвозі. Я колись такий гараж побудував в гаражному кооперативі в Умані. Один в один.
Теж з оцинковки і із старого списаного контейнера. І колір такий же мерзотний і вирізи для вікон. То просто – болгаркою випилюєш, приварюєш електродами-троєчкою.
Головне встигнути, щоб голова кооперативу не побачив раніше строку. А то примусить зрізати цю похабєнь. Ще й штраф заплатити.
Я встиг.
Отже я – концептуальний архітектор в пулі ЮНЕСКО.
Київ, Андріївський узвіз.
«Квадрат Малєвича-Дроздова». Капєц. Припливли.
Для мене Київ з його каштанами і Андріївським, був святим місцем, на якому відпочивала душа.
Я приїздив спеціально, щоб посидіти під каштанами і послухати як кияни ввечері збираються поговорити і поспівати. Ви не пам'ятаєте? Тепер і не побачите такого.
Колись я навіть заночував в машині на Майдані біля фонтану, коли приїхав з Мурманська. Так було тепло і затишно. Як вдома.
Тепер каштанів немає – лише прибацані московські «йолочки» і скляні дебільні куполи засирають колишній затишний і приємний Майдан – обличчя Києва.
А на Андріївському ми грали джаз багато років, знали його в усіх закапелках.
Монмартр – ніщо в порівнянні із нашим Андріївським.
Колишнім Андріївським.
Це був справжній історичний Київ, а не те безлике жлобство із металопластиковими вікнами, нержавійкою і полірованим холодним гранітом.
Знали ми всіх художників і музикантів, разом з туристами засиджувались у відкритих кав'ярнях і на горі Уздихальниці.
Тепер Андріївський і все навколо нього окуповано крутими ресторанами, бутіками і піцеріями із цінами Лондонського Сіті, помноженими на три.
Між мерсами, бентлі і лексусами не пройти.
Мрія Голохвастова – на показ, багато, аляпувато, і позбавлено будь-якого глузду і смаку.
«Архітектор» сміливо говорить нам його словами: «Люді – єто міши, прастітє – кріси! Єто ж вєдь очінь і очінь! Да! Да! Но нєт!».
Голохвастови перемогли і захопили Київ і Андріївський узвіз.
Залишилося ще на Будинок з Химерами приляпати мансарду у вигляді великої оцинкованої каністри з позолоченими ілюмінаторами. Теж концепт. А чого?
Ну і порадити закрити цю халабуду плющем.
Щоб не видно було.
А можна ще палець ноги замалювати маркером – щоб не видно було дірку на шкарпетці у «архітектора».
До речі, посилання на Париж не підходять – я там був і цікавився тими речами.
Там діє категорична заборона на побудову подібних «концептів» – після того як побудували «Пегас-палас», чи як воно там називається. Тому Париж і є центром туризму. А Київ став центром несмаку і «концептуального» гавна із скла і цинкових панелей.
Харківсько-донецький жлобо-стайл.
Від дерев'яних іграшок в дитинстві і відсутності смаку і мізків. Зате амбіції – не менші, ніж у Гауді.
Як писав класик Подерев’янський: «Я зараз такий гумор 3,14здану – вони там всі повсцикаються!»(с)
Євроремонт, мля....
Як тебе полюбити, Києве не мій...
Пи.Си. Яким мудаком треба бути щоб так спотворити єдине історичне місце в Києві, що ще залишилося!
Не своє, не шкода.
Да! Да! Но нєт!
Його рядки влучні як стріла і гострі як лезо, а лірика по-особливому прониклива. >>
Медіапростір просякнутий впевненістю, що у 2025 році війна в Україні завершиться. Це переконання шкодить як фронту, так і тилу. Воно дає примарну ілюзію, заспокоює та розслаблює в ситуації, коли розслабитись означає втратити державу та незалежність. >>
Дорогий Український народе, дорогі співвітчизники, на порозі нашого дому новорічна година. Минає надважкий 2024 рік. Я дуже хочу, щоб в цю мить кожен з нас глибоко, найглибше усвідомив: ми всі є часткою України і ми всі відповідальні за неї. >>
445 живописної краси українських художників + 534 графічні роботи у відмінній якості (друкували у Польщі), з вивіреною науковцями інформацією. >>
Ми не можемо дозволити собі бути слабкими. Інакше у путіна відсутня мотивація припиняти війну, адже жертви та гроші, якими він платить за неї, йому байдужі. >>
Українська влада досліджує європейський досвід у сфері виборчого права, включно з електронним голосуванням. Особливу увагу приділяють питанням ІТ-безпеки та технічної реалізації. >>