Ризики телефонної дипломатії канцлера Шольца
Вже очевидною є усталена тенденція набуття Україною статусу впливового міжнародного гравця. >>
Отже, Трамп.
Емоції вбік – що є, то вже є.
У нас є наша країна. Вона не потрібна Трампу. Нажаль, потрібна Путіну – але не такою, в якій ми могли б житии. Та в першу чергу вона потрібна нам.
Тож для нас Трамп – не трагедія, а просто нова реальність, в якій нам доведеться вирішувати все ту саму задачу: захищати нашу країну від ворога. Тепер без міжнародної підтримки, можливо на якийсь час у повній ізоляції. Ну що ж, вже бувало. Не вперше. Може, і не в останнє.
Зрештою, ні в часи Майдану, ні в перші, вирішальні, місяці «руцковєсни-2014» ми не мали жодної реальної допомоги з-за кордону, виключно моральну підтримку від нормальних людей – то вона з нами і лишиться. А військової допомоги ми не так вже й багато отримали за весь цей час.
Тож Трамп – всього лише нагадування нам, що все насправді у наших руках. Досить розслаблятись у сподіванні на вплив санкцій та летальну зброю від НАТО. Пора готуватись до потужного тиску Росії по всіх фронтах – від спроб політичного перевороту до масштабного вторгнення.
Конкретні сценарії зараз передбачити важко – але очевидно, що «головокруженіє от успєха» Трампа дуже скоро приведе москаликів знову до нас.
І все залежатиме виключно від того, наскільки ми будемо готові їх зустріти – як власне завжди все залежить саме від цього, а все інше лише створює більш чи менш сприятливий фон.
Наскільки ми будемо готові завалити Росію цинковими вантажами з нашої землі – рівно настільки нам по фіг на перемогу Трампа, на рейтинги Путіна та на всі інші чужинські розваги.
Добровольчі формування територіальної оборони, «бандерівські» боївки у кожному селі та міському кварталі – наша найкраща відповідь на перемогу Трампа.
Досить репетувати, просто спокійно готуємось.
Вже очевидною є усталена тенденція набуття Україною статусу впливового міжнародного гравця. >>
Суперечлива і драматична інтрига виборів у США завершилася обранням президентом Дональда Трампа . Кампанія ще тривало буде аналізуватися у пошуках відповідей на причини поразки К. Харріс і перемоги Д. Трампа. >>
Перші кроки як агресор більшовицька Росія зробила не 7-го, а 11 листопада 1917 року. Через три дні після проголошення в Києві незалежної Української Народної Республіки, що сталося 8 листопада. >>
Якщо хтось думає, що хейт – це джерело сили та енергії, то помиляється. Це болото, трясовина, в якій чим більше «дій» – тим більше людина загрузає і тоне, не може дихати, почувається брудною і паралізованою. >>
Спробу атаки безпілотників на головний пункт базування Каспійської флотилії ВМФ рф зафіксовано в Каспійську. >>
Ми маємо абсолютно ганебну заяву так званих митців до ЮНЕСКО з приводу збереження особливого російського характеру Одеси. Ми маємо схожі заяви в Полтаві, де хтось хоче зберегти пам'ятники присвячені Петру I. >>