Росіяни та білоруси не завада: Україна братиме участь у спільних турнірах –
Українські спортсмени братимуть участь на міжнародних змаганнях, де присутні представники росії та Білорусі під власною національною символікою. >>
Із аеродрому Моздок злітають МіГ-31К та Ту, які обстрілюють Україну. (Фото з Telegram-каналу Astra)
Про масовану атаку українських безпілотників на рф уночі 9 квітня заявило російське Міноборони – 158 дронів нібито збили над російськими регіонами і тимчасово окупованим Кримом.
Як інформує УМ, про це 9 квітня повідомили Міноборони рф, очільник Північної Осетії Сергій Мєняйло і російський Telegram-канал Astra з посиланням на місцевих жителів.
Повідомляється, що 67 БпЛА нібито збили над територією Краснодарського краю, 29 - над Ростовською областю, 15 – над Північною Осетією, 11 – над Воронезькою областю, 10 – над Курською, 5 – над Бєлгородською областю, 3 – над тимчасово окупованим Кримом, 2 – над Пензенською областю і по 1 – над Саратовською, Орловською областями РФ і Ставропольським краєм.
Ще 7 дронів нібито збили над акваторією Азовського моря і 6 – над акваторією Чорного моря.
"У Моздоцькому районі відбито атаку безпілотних літальних апаратів. За інформацією Міноборони Росії, системами ППО знищено 15 безпілотників", - повідомив Мєняйло.
Чиновник запевняє, що "жертв і руйнувань немає". При цьому він додав, що в Північній Осетії "діє режим безпілотної небезпеки".
Telegram-канал Astra з посиланням на місцевих жителів повідомляє, що дрони атакували саме військовий аеродром у Моздоку. У соцмережах публікували фото з димом після атаки. Про наслідки поки що невідомо.
Однак Astra пише, що геолокувала фото з димом і дійшла висновку, що кадри зроблені біля будівлі районного палацу культури на площі 50-років Жовтня. Це приблизно за 6 кілометрів від авіабази.
Додамо, що з аеродрому Моздок злітають МіГ-31К та Ту, які обстрілюють Україну.
Про велику кількість вибухів також повідомляли жителі Таганрога, що у Ростовській області, та жителі Тихорецька, Слов'янська-на-Кубані, Кримська, Саратова та Енгельса, що в Краснодарському краї РФ.
Нагадаємо, що 8 червня 2024 ркоу дрони вперше атакували російську Північну Осетію, зокрема, Моздок, де розташований аеропорт, з якого злітають літаки, які атакують Україну. Дрони знову атакували аеродром "Моздок" у липні 2024 року. Тоді летовище зазнало пошкоджень.
Як повідомляла УМ, дрони СБУ вгатили по заводу виробнику вибухівки.
Українські спортсмени братимуть участь на міжнародних змаганнях, де присутні представники росії та Білорусі під власною національною символікою. >>
У Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях окупаційна російська влада отримала право вилучати житло українців, які втекли від війни, до 2030 року. Такий закон підписав 15 грудня правитель кремля володимир путін. >>
Після зустрічей із російською омбудсманкою та представниками МКЧХ Уповноважений Верховної Ради з прав людини, Дмитро Лубінець повідомив, що до України з рф і тимчасово окупованих територій повернулися 60 громадян. >>
На 32-му засідання Контактної групи з питань оборони України (або формат «Рамштайн») Німеччина та Британія повідомили про нову військову допомогу для України. >>
Пропозицію про припинення вогню на фронті на час різдвяних свят росія категорична відкидає. >>
Слідчі Служби безпеки зібрали нові беззаперечні докази на підозрюваного у вбивстві народного депутата України Андрія Парубія. >>