Кожному — свій темп. На Закарпатті відбувся перший за чотири роки чемпіонат України з ультрабігу
За минулі роки неабиякої популярності в світі та особливо в Україні набрали змагання на витривалість. >>
Олександр Усик у бою-реванші знову переміг британського боксера Тайсона Ф'юрі: на кону стояли три чемпіонські пояси: WBO, WBA та WBC, переможець отримав статус "об'єднаного" чемпіона світу.
У ніч з 21 на 22 грудня відбувся вечір боксу на стадіоні Kingdom Arena у саудівському Ер-Ріяді, головною подією якого став бій у надважкій вазі між українським боксером Олександром Усиком і британцем Тайсоном Ф’юрі.
Як інформує УМ, про це повідомили світові ЗМІ.
На кону поєдинку стояли чемпіонські пояси, якими володіє українець – WBA, WBC, WBO та IBO.
Перші раунди пройшли за досить рівної боротьби в рингу. Ф’юрі боксував брудно, багато бив по потилиці.
У чемпіонських раундах Ф’юрі почав навалюватися на Усика усією масою, намагаючись ще більше втомити на чверть центнера легшого за себе українця.
Усик діяв активніше, проте бій вийшов надзвичайно конкурентним і пройшов усю заплановану дистанцію в 12 раундів.
У підсумку всі троє суддів одностайно віддали перемогу Усику з однаковим рахунком 116:112.
Зазначимо, що гонорар Олександра Усика за цей бій склав 104,5 млн доларів. Ф’юрі заробив 84,5 млн доларів.
.jpg)
Нагадаємо, що в першому поєдинку, який відбувся 18 травня цього року в Ер-Ріяді, українець переміг британця розділеним рішенням суддів.
На відміну від першого бою, на кону не стояло абсолютне чемпіонство в гевівейті, оскільки влітку Усик звільнив пояс IBF. Нині ним володіє британець Даніель Дюбуа.
Як повідомляла УМ, Уперше в історії боксу: реванш Усика та Фʼюрі судитиме штучний інтелект.
За минулі роки неабиякої популярності в світі та особливо в Україні набрали змагання на витривалість. >>
Представниці української збірної цього сезону чи не кожного тижня радують своїх фанатів чудовими результатами. >>
У професіональному спорті добре знають, що максимальна зосередженість та продуктивність на заключному етапі змагального процесу забезпечує найкращий результат. >>
На грунтовому турнірі у французькому Руані вперше в історії дві українські тенісистки грали фінал на рівні WTA-Туру. Посіяна тут під першим номером Марта Костюк у двох сетах переграла свою 19-річну співвітчизницю Вероніку Подрез - 6:3, 6:4. >>
У французькому Руані на турнірі WTA 250 відбудеться український фінал. Це стало відомо після того, як представниця Румунії Сорана Кирстя (26) знялася перед півфінальним матчем проти нашої тенісистки Вероніки Подрез (209) через травму лівої ноги. >>
Спортсменів із росії та Білорусі не допустять до виступів на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який має пройти в Польщі у 2027 році. >>