Київський зоопарк реконструювали зі збитками у 2 млн грн – прокуратура

12:43, 02.03.2023
Київський зоопарк реконструювали зі збитками у 2 млн грн – прокуратура

Корупція - страшна українська біда, й викорінити її з вітчизняних чиновників - фактично неможливо.

Прокуратура повідомила посадовців про підозру у зв'язку з завданням бюджету Києва збитків у розмірі понад 2 млн грн під час реконструкції зоопарку.

 

Підозри отримали заступник директора, начальник відділу одного з комунальних підприємств Києва та керівник підрядної організації.

 

Як інформує УМ, про це повідомила 2 березня пресслужба Київської міської прокуратури.

 

"Згідно з матеріалами слідства, у 2017 році між директором Комунального підприємства та приватним товариством був укладений договір на реконструкцію одного з об’єктів Київського зоопарку, а саме павільйону для утримання та зимового експонування приматів.

 

По завершенню робіт підрядник вніс до офіційних документів неправдиві відомості щодо обсягів робіт, які були підписані, на той час, виконувачем обов’язків керівника комунального підприємств, провідним інженером з технічного нагляду за будівництвом та директором підрядної організації", - йдеться у повідомленні.

 

За висновками судової будівельно-технічної та економічної експертиз, через завищення вартості виконаних робіт столичному бюджету завдано збитки на понад 2 млн грн, додали в прокуратурі.

 

"Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

 

Слідство триває, перевіряється причетність до вчинення злочину інших осіб", - йдеться у повідомленні.

 

Як повідомляла УМ, головбух «Укртатнафти» підозрюється у привласненні 40 млрд грн.